Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az a problémám hogy telepítené...

Az a problémám hogy telepíteném a ki vagy doki adventure game-t és ezt adja ki mi lehet lehet vele valamit csinálni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 11. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Valahogy "át kellene verni" a programot, hogy azt gondolja, hogy a Egyesült Királyságban vagy.


Sajna a játék elvileg számukra lenne csak elérhető. Elvileg ki lehet játszani, de én még nem próbáltam, mert még nem néztem meg azokat a játékokat.


Elvileg pár beállítással lehet orvosolni a problémát:

[link]


[link]


Remélem ezek segítenek, proxyval kell szórakozni a leírás alapján.

2012. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen majd megpróbálom pár perc mulva de annyira felidegesített h megpróbáltam leszedni 1 másik részét :D
2012. ápr. 11. 14:07
 3/6 A kérdező kommentje:
á ugyan azt írja:/
2012. ápr. 11. 14:28
 4/6 anonim válasza:

esetleg, ha nem akarsz kinlodni vele 2 megoldást is tudok:

először is rámész a dr who hungary-ra, ott kikeresed, kiad egy linket, rákattintasz, telepíted és már játszhatsz is vele, ha megfizeted. igen sajnos csak így lehet, mert UK-on kivül fizetni kell 500/gamepart.

a másik pedig aki sürgösen ki akarja próbálni, a miniclip-nek van egy játékletöltő oldala, arról le tudod tölteni bármelyik részt, és egy egész órán keresztül ingyen és bérmentve játszhatsz azonnal, ez kompatibilis minden géppel, itt viszont egy óra múlva abbamarad és fizetned kell a folytatáshoz.

én mindkettőt kipróbáltam, kicsit sok a neszéd de amugy tuti.

remélem, hogy tudtam segíteni. :-P

és ezen nem szabad idegeskedni, előbb vagy utóbb valahogy úgy is sikerül. az a baj, hogy HU-ban élünk. :-)

2013. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van talán egy nagyon egyszerű megoldás: telepíteni kell az Expat Shield nevű programot (ezzel egy brit proxyn keresztül tudsz netezni, ezzel szoktam BBC iPlayeren Doctor Who-t is nézni), majd után elindítani a telepítőt és elvileg menni fog, hiszen "azt hiszi", Nagy Britanniában vagy.
2013. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt hiszem Kick Ass Torrent-en fent van a felülírt verzió, csak letöltöd kibontod és már játszhatsz is nem kell telepíteni se egyből indul
2013. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!