Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok multizni...

Miért nem tudok multizni CoD4-en?!

Figyelt kérdés
Leszedtem torrenttel a CoD4-et, felraktam a PunkBuster is (továbbiakban PB), kivittem, gondoltam multizok kicsit. Xfire-n kerestem pár szervert, de vagy a server disconnectel vagy a PB-mről ír vagy 2 sort, amit nem tudok értelmezni (a PB frissítve van). Szóval tippeket és tanácsokat várnék...

2012. ápr. 11. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
aviara.ro innen töltsd le.én is innen szedtem le és müxik.vagy csak próbáld felrakni a patch-et,de onnan töltsd le.sok sikert.:)
2012. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
cserelj cd-kulcsot
2012. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is letöltöd, feltelepíted, felcrackeled.(a telepítésnél keress serialt a neten, mert ha ehhez van serial, azt már többen is használják) Letöltöd szépen a patcheket (google a barátod) az 1.4-est, 1.5, 1.6 és 1.7-est. Így szépen sorjában fel is pakolod. Letöltöd az xfire nevezetű programot (nem szükséges, de szinte nélkülözhetetlen). Feltelepíted az Xfire-t, csinálsz egy felhasználót. Az Xfire automatikusan felismeri a játékot. Keresel a google-be egy neked tetszőleges cod4 szervertvagy keresel az Xfire-n keresztül. (ebbe most ne menjünk bele)



Hozzá adod a kedvenceid közé a szervert, jobb klikk rá, és connect.


PB (PunkBuster) miatt kidob a játék, mi a teendő?


Először is a lényeg: A sok cheater ellen van a punkbuster, ami a cod4 multi, amolyan védőrendszere. Mivel ez eléggé bizbasz kis program, így frissíteni kell, természetesen. Letöltöd a programot innen: [link] Természetesen ki kell választanod az op.rendszered, Mac, Linux vagy Windows. Rákattintasz a linkre, beírod a biztonsági kódot és szeded lefelé. Kitömöríted, jobb ha berakod a cod4 főmappájába. Nyisd meg az .exe kiterjesztésű fájlt, "I accept"-re katt, megjelenik egy kis ablak. Add game, kiválasztod, hogy "Call of duty 4", és beállítod, hogy hova van telepítve a játék (általában automatikusan felismeri). Utána megint az ablak jelenik meg, de már ott van a cod4, katt rá egyszer és válaszd ki, hogy Check for updates. Katt rá, várd meg még megcsinálja. Ha kiírta, hogy készen van irány játszani.


Safe mode hiba:


Amikor megkérdezi ezt a safe mode marhaságot, mindig a Nem feliratra kell nyomni. Ha az Igen-re nyomtok, akkor elállítja a players mappádat, ezzel együtt a beállítások is elvesznek.

Általában két kérdést tesz fel indítás előtt: a Safe mode-ost, meg valami mást. Na most, mindig a Nem-re (No) kell kattintani.


Loosing key packets:


Ez egy gyakran előforduló hiba még eredeti játékkal is. A gyógyír? Lehívod a console-t (0-ás gomb), kitörlöd belőle a 0-át. Beírod játék közben, vagy a multiplayer főmenüben, hogy: /rate 25000

És? Nem fog kidobálni


Megcsináltam mindent ami a multihoz kell, mégis kidob a PB.


Ez még a gyakori hiba és teljesen orvosolni rá a problémát, hosszadalmas feladat; a serial csere. Először is készítesz egy biztonsági mentést a players mappádról, de nagy valószínűséggel úgy is el fog veszni. Keresel egy serial kódot a neten. Cod4 -> Options -> Multiplayer Options -> Serial valami... Kitörlöd az összeset, beírod amit valáltál. Angolul van kiírva, hogy elfogadva, vagy nem fogadta el. Ha elfogadta, legyen vágólapon neked egy IP-cím. Hívd le a console-t, és írd be /connect [és az IP], ha connectel és nem dob ki, mázlid van. Ha kidob, próbálj meg újra serialt cserélni, de ne csatlakozz szervere egyből, hanem lépj ki, lépj be és úgy csatlakozz.

2012. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rávágyi Márk válasza:
Vedd meg a játékot :D Nem nagy összeg , a Westend-be megvettem 5400 ft-ért !!!
2012. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!