Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg létezik, hogy 50$...

Tényleg létezik, hogy 50$ ingyen póker pénzt adnak?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon bukkantam rá: [link]


Mit gondoltok létezik ilyen?



2012. ápr. 11. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
persze, csak elötte még be kell fizetni egy raklap pénzt és kell jtászani egy csomót hogy kivehesd
2012. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
jah..ezek az oldalak csak nyelik a pénzedet hidd el..nem vagyok szkeptikus sok ilyen nyerős dolgot kipróbáltam már, de ezek 100%-ig a pénzedre utaznak..lehet, hogy a végén tényleg kapsz pénzt ha nyersz, de ingyen semmit nem adnak..elöbb utobb regisztrálnod kell ide..oda..aztán ha tovább akarsz menni, akkor küld a következó kodot az xy telószámra bla bla...nem érdemes vele foglalkozni..
2012. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen és egyáltalán nem átbaszás ahogy az előző hozzászólók gondolják...
2012. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Persze PokerStrategy.com és ott keresgélj
2012. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Gyerekek, en jártas vagyok az ilyesmiben és meg tudom erőssiteni, hogy igenis van ilyen és nyilván a pénzt nem veheted ki azonnal de kevés játék utan kiveheted...ha jól pókerezel egy hét alatt kipörgetheted a pénzt...ez azoknak fog jól akik meg nem próbálták ki de ki szeretnék próbálni a valódi pénzes játékot...ezen a cimen, info(kukac)mindenpoker.com, megkaphatsz ha szükséged van segitségre szivesen segitek...és hozzátenném, hogy szükség van egy kviz megoldására mielőtt megkapnád a pénzt...abban is segitek.
2013. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
én is azt hittem van valami baki, de megpróbáltam és meg is kaptam, utána játszottam, megdupláztam, az 50 dollárt visszavették, de a többit simán kivettem.
2013. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor bejött ez az egész és nem kellett személyigazolvány csak a lakcím $150 szedtem ki a pokerstrategy oldalról. (3 különböző számlára különböző terembe).

Sajnos most már csak $20 kapsz és személyi kell :/.

(a pénz még most is megvan :P)

2013. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!