Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 2-ben hogyan lehet...

A sims 2-ben hogyan lehet ufo-t csinálni?

Figyelt kérdés
ufóót akarok...már annyiszor próbáltam gyermeknemzés opcióval egy ufót és egy egyszerű nőt pároztatni, de nem ment...lehet egyáltalán?

2012. ápr. 13. 15:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
el kell hogy rabolják a csaj az ufok.. utána terhes szokott lenniii és zőld bébi lesz :D
2012. ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
koszi, es az hogy tortenik meg?
2012. ápr. 13. 15:30
 3/19 anonim ***** válasza:
felviszed a logikai pontját nemtom már mennyire és este pedig nézzen a távcsővel
2012. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm...

Megpróbálom! kapsz egy nagy like-t! :)

2012. ápr. 13. 18:23
 5/19 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, max.-on van a logika, de már 2 féle távcsővel próbáltam(egy hétig) de nem jött be, aztán megpróbáltam sima csillagnézést szabad ég alatt...-nem működött

/életcélmutató-fehér a boldogságtól, minden kívánsága zöld-vagyis teljesítve...de nem jönnek az UFO-k!)

Egész éjjel nézte őket a csaj, de nem jöttek...

totál kész van!Nappal csak annyira jut ideje, hogy összedobjon gyorsan valami kaját, lezuhanyozzon, WC-zen, meg aludjon!Mit tegyek...

Neked sikerült már UFO-t csinálni?

Meddig tartott amíg eljöttek a nőért az ufók?

a csaj ---22 nap múlva öreggé válik!---

Segííts! :)

2012. ápr. 13. 22:35
 6/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy sikerulhet de nekem egyszer véletlenul elvitték a csávot és a fiunak két zold gyereke lett fura volt hogy terhes és ikrek voltak
2012. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem mindig eljöttek az ufok ha felvittem a logikai pontot és este néztem a távcsővel
2012. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

de jo neked!

deee vekony vagy a vastagabb fajta tavcsovel nezted?kb.hany ora korul kell nezni en mindig 23-04-ig nezetem vele?!

2012. ápr. 17. 18:47
 9/19 A kérdező kommentje:

Léccciii!

Vastag-vékony távcső?

A logikája már a maximális, szóval nem az a gond!Soha nem viszik el!HELP MEEEEEEE

2012. ápr. 18. 13:44
 10/19 A kérdező kommentje:

Kell hozzá kiegészítő?

Vagy az egész csak Odaát-ban sikerülhet?

2012. ápr. 18. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!