Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Medieval 2 total war telepítése?

Medieval 2 total war telepítése?

Figyelt kérdés

Innen töltöttem le:

*****

Valaki leírná lépésről lépésre hogy telepítsem? C: meghajtón van. Nagyon kéne. Előre is köszönöm.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 13. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ iso fájl-ban van vagy sok tömörített mappaként lett letöltve?

ha csak sima iso akkor

1: Daemon tools-ba beilleszted

2: elindul a telepítő megkérdezi hova akarod tenni stb. stb. itt van az a rész ahol néhány next gombot kell nyomni

3: mikor kész a telepítés crackkelni kell és játszol


ha sok tömörített mappaként töltötted le akkor ki kell csomagolni kapsz egy iso fájlt és a többi ugyanúgy!

Iso fájl-hoz én daemon tools-t használok van még hasonló program de nekem ez jött be! Ha pedig még sosem telepítettél egyedül játékot akkor kérj meg valakit aki tud segíteni mert hamarabb belejössz úgy hogy látod mint ahogy én most leírtam nagy vonalakba! Azért remélem valamit tudtam segíteni!

2012. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2012. ápr. 14. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!