Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-ba hogyan tudom magam...

DrunkenFist kérdése:

WoW-ba hogyan tudom magam gyorsan gear-elni? Avagy gyorsan felvinni a GS-emet cuccokal?! PLS ÖTLET!

Figyelt kérdés
Igazából 1éve játszok, de eddig Arena Tournament-en játszottam és ott csak megkell venni a vendornál ingyé a cuccokat.. Itt hogy kell (Tauri WoW)? PLS HELP
2012. ápr. 13. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos mivel alap WoW féle MMORPG elem a dugeonok és raidek ezek természereten bossokat tartalmaznak akik dobálják a jobbnál jobb cuccokat, De ezek a cuccok nem kizárólag de töbségben nem alkalmasak az Aréna tournamentre.


U.I.: A raidek jobbakat dobnak mint a dugeonok


Ajánlás: ICC 10/25 ToC 10/10hc/25/25hc GDKP ha nam elég pénzed:)

2012. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem igen fogják elvinni ha semmi cucca nincs először keres 1 guildet ott szoktak cuccok lenni vagy probálj goldot szerezni hogy vmi alap seted legyen utána go raid
2012. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!