Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim vége milyen? (A, B,...

Skyrim vége milyen? (A, B, vagy C)

Figyelt kérdés

Én eddig 3 féle RPG befejezést ismerek, mondjátok meg légyszi, a Skyrim melyik !


A) KOTOR II-verzió: stáblista, főmenü. Betölthetem az uccsó mentést és akkor megint megcsinálhatom az utolsó 5-10 percet.


B) Dragon Age-stílus, bezár valahova, vagy egy kisebb térképre, ahol "gyönyörködhetsz" magadban =/ (ezt is utálom :D )


C) Stáblista, ledob egy respawn pointra, és bejárhatok mindent, ölhetek, fejlődhetek, küldizhetek BŐVEN a sztory vége után is.


remélem a C) a helyes válasz, különben neki sem állok lepörgetni ! :DD



2012. ápr. 13. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván a C, Elder's Scrolls játékról beszélünk elvégre. Főküldetés van, de egyáltalán nem az a fő attrakció.
2012. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
C a fokuldetesek utan egy csomo vagany dolgod csinalhatsz amit azelott nem tudtal ...
2012. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt azért kérdeztem, mert a sorozatot eddig csak hallás szinten ismertem, és ez az első Elder Scrolls-os (még le sem tudom írni!) játékom. Miután ezt tudom, már bátran állok neki a játéknak, és lehet hogy a Sacredet jóidőre elteszem :)) Azon gondolkoztam, hogy feltegyem-e a magyarítást, mert vagy angolt tanulok, vagy élvezem a játékot :P Ekkor rájöttem hogy nincsen magyarítás, tehát marad az intenzív angoltanulás :P Most vagyok nyolcadikos, tehát elég nehezen, de nagyjából értem :)
2012. ápr. 13. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!