Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a minecraftom?

Miért nem indul a minecraftom?

Figyelt kérdés
Netről töltöttem, eddig minden simán ment, rögtön belépett tört szerverekre, vagy akár singleplayerben is.. Mostanában viszont nem indul a játék... fekete hátteret mutat, vagy ha odáig eljutok, hogy frissíteni szeretném, megáll pár %-nál és nem folytatja... mi lehet a gond? szeretnék játszani, de nagyon ritka, hogy felenged. Kb. 2 hete kezdte ezt csinálni.

2012. ápr. 14. 19:11
 1/2 Jokhel Tamás válasza:
Nekem is sajnos ez a gondom!!XD Frissizsd a videó kártyádat!!!!És ha tudod hogy hogy kell frisiteni akkor nekem is meg mondánad hogy kell?
2012. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Azt hiszem úgy kell, hogy Vezérlőpult/Eszköztár legalján van az hogy Videokártyák, rákattolsz és ott lesz a neve, jobb klikk rá és frissítés keresése.. Nekem azt írja, hogy napra kész, szóval a legújabb:s...
2012. máj. 6. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!