Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van már Magyarországi playstat...

Van már Magyarországi playstation network?

Figyelt kérdés
És ha van is akkor megéri magyarral regisztrálni vagy inkább egy united kingdom al??

2012. ápr. 14. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Van. A többit nem vágom, hogy megéri-e, nekem xboxom van, ott a UK live-omat semmiért nem migrálnám át magyarra, mert sokkal szegényesebb a tartalom. Psn-nél nem tudom van-e ilyen mértékű különbség, menj fel a playstation community honlapjára és ott nézelődj, vagy kérdezd meg fórumban.

[link]

2012. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!!!
2012. ápr. 14. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
igen inkább ukbol regisztrálj mert régen volt magyar ps network aztan volt valami és eltünt persze az UK ba megmaradt. És ugyis tök mindegy nem forditják le ajátékokat magyarra.
2012. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most márciusba indúlt a Hun-store szóval még gyatra a tartalom. :(
2012. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eltudom képzelni :( xbox live on magyarral vagyok fent ottis van egy kis lemaradás.
2012. ápr. 15. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!