Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Perfect World Revolution...

A Perfect World Revolution Genesis-ben nem látom a többieket, és igy nem is tudok chatelni veluk. Valaki nekem segiteni? A többi lent!

Figyelt kérdés
egyszerűen mintha magam játszanék az egész játékban. A hivatalos magyar honlapján egy nornális választ nem kaptam, hogy mit is kellene csinálnom ahhoz h lássam őket, h be kellene valamit álltianom, vagy valami. Itt hátha tud vki segiteni, és akkor azt nagyon megköszönném...

2012. ápr. 15. 11:32
 1/2 Hycker válasza:

igazabol semmit. azert nem latsz "senkit" mert nincs is fent joforman senki.

az npulse szervert javaslom, negy-ötször többen vannak fent mint a revon

perfectworld.npulse.net

2012. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, az lehet a baj, hogy ott általában 50 játékos van fenn egyszerre, de ha ők látnak téged te meg őket nem, akkor bemész a játék settings részébe és a distance-t felhúzod maximumra. Remélem tudtam segíteni.
2012. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!