Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik közepes tank ágat...

Melyik közepes tank ágat fejlesszek ki a World of Tanksban? Melyik a legjobb a 4 nemzet közepes tank ága közül?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 18:45
 1/7 anonim válasza:
Nehéz erre válaszolni de én szerintem az amrikai közepes tankokat fejleszteném ki mert a Pattont nagyon erös.
2012. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 T_Máté válasza:
Én az Amerikai közepes tankokat kezdetem el és már az M4A3E2 (Jumbo Sherman)-nél járok:P Azt azért érdemes kifejleszteni mert el lehet vele kezdeni a közepes és nehéz tankokat is.
2012. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem megvan a T-54 .. Több mint 7k csatám van

[link]

(Hogy alátámasszam a válaszomat) :)

Szóval szerintem a T-54 a legjobb

-Patton nem jobb átütésbem, sebzésben kicsit többet lő de nagyon papír míg a T-54 eleve döntött páncéllal redelkezik valamint asszem 200mm páncélzattal.

-E-50 ami vetekszik vele de az E-50 gyorsasága miatt nem nézhetjük mednek ,inkább egy fél Heavy tanknak

-"Batmobil" Na Igen :) Ez az a Tank ami egyszerüen le lehet irni ! 1 HIT

2012. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Közepes ágon szerintem egyértelmű, hogy Bat chat.

Heavy ágon szerintem E100.

Arty ágon nehéz választani vagy Gw type E , vagy Object 261

Td ágon szerintem T95/Jagdtiger.

De ez teljesen játékstílus függő egyépként.

2012. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Batmobilt nem igazán értem hogy miért kellene leírni. 1 hit?? És akkor mi van? Nem heavy tank. Annyit tok mondani hogy tudni kell használni. De igazából t54re is mondhatnám hogy 1 hit. Gwtigerrel 1 lövéssel szétkapom. Különben meg 1 löveés? Örülhetsz ha eltalálod ;)
2012. jún. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Javaslom uraim, hogy ne fikázzuk egymás tankjait. :)


Az orosz med ágat inkább harciasnak tartják, a nagy zűrzavarban menjünk az ellenfél mögé, és lőjük fenékbe vagy oldalba típusú akciókhoz.


A német med tankokat sniperkedésre ajánlják.


Az amerikait általánosnak, kiegyensúlyozottnak mondják a fórumokon, illetve Pershingnél, Pattonnál nagyon jó a menet közbeni lövés pontossága.


A franciáknál meg ott az auto loader.


Szovjet 6, francia 6, amerikai 5, német 5 osztályú tankjaim vannak, most a Pershingre gyúrok.


Leginkább a T54-et, T62a-t érezném magaménak, de az túl drága. A Pershing talán, mondom talán jó lesz fenntarthatóság szempontjából.

2012. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fenti problémám miatt arra várok, hogy a gift shopban ismét legyen egy type 59 akció (májusban volt), és akkor vásárolok egyet.

Egy jó kis med tank + pénzkeresés. :)

2012. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!