Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gates of andaron-ban hogyan...

A gates of andaron-ban hogyan tudok gyorsan aranyat szerezni?

Figyelt kérdés
Farmolni nagyon uncsi:(((

2012. ápr. 15. 19:56
 1/6 mirko007 válasza:
egyszerü.üzletelj.rendelj holdkövet vagy meny fel sokáig 30percre és néhány nap mulva kapsz kapcsolatrunát na azt add el.azza lehet keresni
2012. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig általában ilyen kevésbé ismert MMO-kon vagy farmolsz vagy fizetsz a prémiumért ..
2012. ápr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik lehetőség: farmolás (ami egy kínazenvedés)

Másik: veszel egy holdkövet és vagy fejlesztesz egy két cuccot és eladod vagy veszel erős életerő piát belőle és azt adod el.


Most lehet jönni h hu ha az igazi pénz szo se lehet róla de sztem pár ezresbe senki nem hal bele...

2012. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ugyanezeket tudom ajánlani, de A FARMOLÁS lenne az igaz mindenki azzal keresi a kenyerét :D de ha fegyóra kell akk csináld úgy h veszel egy alapot és magadnak húzodfel ugyanezt vérttel is ha másra kell.... akk farmolás vagy amit a többiek mondtak
2012. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lorokus válasza:

Vannak hk-s kapcsolataim, szinte minden héten ad vmi +12 cuccot, már volt palástom 27-esen nagykari nélkül...

Én ugyanakkor nem HK-zok.

2012. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
farmolás nem uncsi ha nem mindig ugyanott csinálod! És sokat lwhwt vele elérni! +19-+18 gyártott szettem van +19 krafttal.... farmoltam, csak közbe vittem bele izgalmat
2012. szept. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!