Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyiért, milyet, honnan...

Mennyiért, milyet, honnan érdemes venni újonnan xbox 360 kinectet?

Figyelt kérdés

250GB/4GB, vagy mennyi az ideális ár stb. Nem vagyok jártas a konzoloknál és azért kérdezem. Legolcsóbban 75.000,-ért láttam 4GB+kinect+2év gari+kinect sports+adventures.

80.000 forint felé nem akarok menni, sőt nem is nagyon tudok. Nem töltenék rá játékokat, mindent cd-ről futtatnék, tehát elegendő lenne mentéseknek a 4 GB.



2012. ápr. 16. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkó mi a kérdés?

Árgép.hu azt hajrá.

2012. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy mi az amit ajánlanak, főleg xbox használók.
2012. ápr. 16. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:

De mi a fenét kéne ajánlani?

Egyetlen egy típus van, ami jó neked.

2012. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lusta vagyok itt linkelgetni, de nézd meg ezeket a boltokat.

konzolvilag.hu

konzolokszervize.hu

konzolstudio.hu

consolecorner.hu


4 gb egyébként lófütty, nem vennék olyat a helyedben, de te tudod.

2012. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenki mondja, hogy nem elég, de miért nem???

Nem akarok letölteni csak mentéseket...

2012. ápr. 20. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
4 gb-nál átlagosan miinden játék nagyobb már, szóval még fel sem tudod telepíteni. Valamint felmész live-ra, ott már vannak 1,5-2 gb-os demok, rengeteg videó amik zabálják a helyet. Nem beszélve arról, ha valami játéknak megtetszik egy dlc-je, megveszed, az is hely, az arcade játékokról nem is beszélve. De te tudod, csak azt is vedd figyelembe, hogy utólag venni bele vinyót 15-20K, ami nagyobb különbség, mintha alapból 250gb-osat vettél volna.
2012. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Telepíteni nem kötelező a játékokat... De úgy döntöttem 250GBost veszek, de rohamosan növekszik az áruk :S
2012. ápr. 26. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!