Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játék Alcatel-re?

Játék Alcatel-re?

Figyelt kérdés

Alcatel OT-708-ra tud valaki játékot ?

-jar fájlokat tud telepíteni, kijelzője 240x320, és olyat ne küldjetek, ami billentyűzettel működne csak...

Grafika minősége se legyen túl jó, viszonyítási alap: "Spiderman 3", oldalnézetes ugrálós játék akadozik =/



2012. ápr. 16. 18:19
 1/3 anonim válasza:
bocs hogy ezt mondom de nekem is volt egy ilyen telefonom egy nagy rakás szar :) szólj ha ajánljak valami jobbat és olcsón :)
2012. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem az enyém hanem az öcsémé, és erre már én is rájöttem. Erről csak annyit hogy teljesítményben az én régi Nokia N73-asom is legalább dupláját tudja. Mivel nem Androidos, és ritkaszar hardverek vannak benne, ráadásul érintőképernyőnek nevezett felülettel van ellátva (én nem nevezném annak...) ezért nagyon nehéz rá játékot találni.

Ajánlásokat elfogadom, én nemsokára veszek valami felsőkategóriás mobilt, de neki valami 30000 alatti masinát kéne ajánlani.

2012. máj. 10. 14:40
 3/3 anonim válasza:

[link] [link]

ez a kettő ami ebben a kategóriában nem rossz :)ezt tudom ajánlani és az alcatelre szinte lehetetlen nem lehet játékot találni :)

2012. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!