Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől durva az Amnesia the...

Mitől durva az Amnesia the dark descent áték?

Figyelt kérdés
Milyen ijesztő jelenetek vannak benne?

2012. ápr. 16. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nos,azért mert a történet engem ki akasztott :D mert van benne egy csaj aki megkinozta az udvarlóit ennél akadtam ki ,amugy a kérdésre válaszolva a történet,zene,szörnyek és látvány adja a tökéletes félelmet
2012. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem csak ijesztő jelenetek vannak benne, de az egész játék nagyon ijesztő. Nem is tudom, hogy voltam képes végigvinni, de sikerült.
2012. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A játékban nem a jelenetek az ijesztőek, hanem maga a játék. Folyamatosan stresszel, hogy mikor támad meg valamelyik szörny és emellett még a történet ès a légkör totális K.O. Ha valami megtámad akkor már majdhogynem megnyugvással várod, hogy kinyírjon. Emellett még szétstresszelve a logikai feladatai is nehézzé válnak ilyen idegállapotban. Mindenkinek ajánlom.
2012. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az a legijesztőbb benne hogy tényleg nem tudod mikor támad meg valaki és ha ez még nem lenne elég tudod hogy úgy sem tudsz védekezni hanem csak menekülni és elbújni.. és maga a történet is elég érdekes.. :D
2012. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ti mér játszotok ezekkel??:DD Nemazért de ennek a játéknak az a célja hogy megfosasson nem?Ez mér jó?:D
2012. ápr. 18. 16:41
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok horror játékos. Ez volt az első, amivel játszottam. Annyira megfogott az egésznek az atmoszférája. Para volt az egész, nagyon nyomasztó de nem akartam abba hagyni. (OK, néha pánik szerűen nyomtam egy Escape-et, de utána folytattam.)


Nagyon jó a történet, de nagyon elborzasztó is egyben. Az, ahogy kiderül lassan, ki is a főhős, miket tett. Szuperül van felépítve az egész. Aztán kis apróság, de hatásos, hogy mindent tudsz mozgatni, ajtók sem 2 állapotúak (kinyitod / becsukod), hanem akár kis résre is nyithatod, ahogy jól esik, ez is növel a realizmuson. Vannak benne olyan dolgok, amiket szimplán, ha olvas az ember és elképzeli, attól elkezd félni. Tényleg, nagyon durva dolgok voltak benne, elmebeteg játék az egész, kínzások, lelki és fizikai tortúrák, stb...


Volt egy rész, ahol egy vízzel teli folyosón kellett mászkálni, nyíltak onnan szobák... a víz pedig... Áh, nem akarom a poénokat ellőni. :D


Viszont aki kicsit is szereti az ilyen játékokat, kötelező darab. Halloweenra pedig jön az Amnesia - A Machine For Pigs című játék. Alig várom!

2012. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"És ti mér játszotok ezekkel??:DD"


Azért, mert az emberek egy része valamiért szereti a félelmet. Én is ilyen vagyok, de nem tudom mitől. Szeretem a horror filmeket, imádom az ijesztő játékokat, valahogy olyan jó megijedni. Lehet, hogy ez beteges valahol :)

2012. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy miért? Mert az ember ilyen, a dolgok hatása alá kerülünk, legyen az vidám, vagy épp nyomasztó. Igazából ezt a kérdést feltenni pont olyan baromság, mint azt, hogy pl. "Miért szeretitek a Drámát? Mi jó van abban, hogy szomorúak vagytok?"
2012. ápr. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért azt hogy elénk ugrik egy szörny nemnagyon lehet összehasonlítani a drámával...Bár ha ennek a játéknak van valami hangulata, akkor nem mondom hogy nincs értelme játszani.Amúgy modnanátok néhány durva részt?:D
2012. ápr. 20. 15:19
 10/12 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!