Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tudtok mondani-tanácsolni...

Granulátum kérdése:

Mit tudtok mondani-tanácsolni a rulettprogramokról?

Figyelt kérdés

Hogy tudok sokat nyerni? Milyen algoritmuskkal működnek? Hogy lehet elérni, hogy ezek az algoritmusok nekem dolgozzanak?


Szerintem arra kell figyelni a tétrakásaimnál a P(robability=valószínűség) 0,5-nél nagyobb legyen. Mondjuk két tucatra rakok.

Ez jó hozzáállás ugye? Nyugodtan okítsatok engem.



2012. ápr. 16. 22:09
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

Öreg! Ezek azért vannak kitalálva, hogy a kaszinó/netes fogadóhely keressen. Nem jótékonysági intézmény, hogy te odamész és játékkal hülyére keresed magad. Ez egy okos manipuláció, ahol elhintik, hogy nyerhetsz, te odaviszed a pénzed nagy reményekkel, aztán kiszedik a zsebedből. Ennyi. Nincs tovább, nincs stratégia, nincs semmi. Az algoritmust meg főleg nem fogják az orrodra kötni, hiszen az a lényege az egésznek. De ha túl sokat nyernél, úgyis beleszólnak, átállítják és bukod. Dupláznál(Martingale)? Asztallimittel és a 0-val valószínűségek kiszámolhatók, hogy te csak veszíthetsz.


Gondolom ez történt: találtál egy oldalt, ahol azt állítják, hogy így sokat nyerhetsz, és te bevetted. Ki kell, hogy ábrándítsalak: nem működik!


[link]

2012. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocs, elfelejtettem szólni, hogy a duplázós módszer nem érdekel, hülyeségnek tartom.

Az elv nem hülyeség,de szerintem már a leggagyibb játékprogram algoritmusa is érzékeli.

2012. ápr. 17. 22:16
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:

A lényegen nem változtat. A kaszinónak élnie kell valamiből, nyilván nem hagyják, hogy minden jött-ment odamenjen és egy tuti stratégiával kifossza őket. Ez egy ilyen üzlet! Ha te nyitnál kaszinót, te nem így gondolkoznál? Te simán megengednéd az embereknek, hogy vigyék a pénzedet?


Esetleg próbálkozhatsz olyan játékokkal, ahol nem a bank ellen játszol, hanem a többi játékos pénzét szeded el. Pl póker.

2012. ápr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Smartguy86 ***** válasza:
De az is szerencsejáték, szóval ne várj tőle csodát. És a netes pókeren a többihez hasonlóan csal a gép, hogy senki ne lehessen túl gazdag. A kis tételes asztalokon még talán megengedik, hogy nyerj, hogy beszippantson a gépezet, aztán mikor bátrabb lennél, hogy felteszed a nagy zsugát, akkor jön a módosított algoritmus és bukod. Nem a levegőbe beszélek, ismeretségi körben történt már nem egy ilyen...
2012. ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!