Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmerama Kerekkerék (? )

PusziAzArcodra kérdése:

Farmerama Kerekkerék (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Annyira unom már,hogy a kerekkeréken mindig valami értéktelen dolgot kapok. Még akkor is,hogyha 2 farmaranyért veszem az újabb pörgetést. Tudom,hogy ez szerencsejáték meg minden, de azért elég idegesítő... 10xTrágya a sláger nálam.


Csak én vagyok ilyen "szerencsétlen", vagy nálatok is ilyen ? Szintet is kérek.


Szintem : 17 .



2012. ápr. 17. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

80as szintre léptem tegnap, de egy kezemen meg tudom számolni hányszor pörgettem értékesebb dolgot.

Én most a titokzatos csemetén akadtam ki, mert többen írták és képpel bizonyították, hogy 2-3 fából lett aranyfájuk, nekm meg a tízből csupa tüzifa lett.:(

2012. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szintem 72 a facsemetéknél nekem 1 tehéntejfa,1 tojásfa,sok tényleg tűzre való,23 db-ot vettem.A keréken sajnos nekem sincsen szerencsém,néha sikerül zselécukor,szupertáp,de többnyire 2 nyúl vagy tyúk,trágya víz.Jó,azt mondják ingyen van,örüljünk neki,de volt,hogy vettem farmaranyat és akkor is ezek lettek,erről már leszoktam,megelégszem a napi egy pörgetéssel.
2012. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 20-as szintü vagyok, és 1szer nyertem csak nagyobb ajándékot, egy kengurukarámot,azóta minden nap vagy tyúk,nyúl,trágya,de legtöbbször mindig vizet:D imádom énis hiába veszek farmaranyért újat akkoris ezek jönnek ki, és azért tényleg többmint fura h 30szor pörgettem kb vagy többször és 1szer jöttcsak ki a értékes...
2012. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem kell ezen csodálkozni: így van a programban beállítva! ;) Nekik nem érdekük, hogy nyerj! Amikor belépsz, és azt látod, hogy a napi egy pörgetésed helyett máris kettő van, pedig ma értelemszerűen még nem pörgettél csak tegnap (tehát hangsúlyozottan nem "bent maradt" pörgetésről van szó!), már eleve tudni lehet, hogy dupla pörgetés lesz a "véletlenszerű" (...:DDD...) nyereményed. Ha nem eleve elrendeltetett lenne, mit nyerhet a nép, ugyan honnan tudhatná előre bárki és bármi is, mit fogsz pörgetni... :))) Csalás hát az egész! Ne várjatok csodát. ;) "Ingyen van", játszd. Ha idegesít (érthető!), keress egy másik játékot, ahol nincs átverés, nem vernek át (csak halkan súgnám meg, online játékban ilyet sehol nem találsz, mindenhol a profitért tepernek!).
2013. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Elnézés, a szintem kimaradt: 91-es; a kezdetektől, azaz három éve játszom.

(A 2013.02.06., 10:12-es voltam)

2013. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!