Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kisegítene valaki egy válassza...

Kisegítene valaki egy válasszal? (Final Fantasy V Advance)

Figyelt kérdés

Ötletem sincs játszik-e valaki még ilyenekkel, de hátha. Az lenne a kérdésem, hogy amikor megtanulok egy képességet, de az nem felkiáltójeles (tehát nem akció képesség), akkor azt fel kell-e pakolnom a karakterre kasztváltáskor? Pl. ha a kék mágus megtanulja a "tanulás"-t, akkor csak akkor fog tanulni szörnyektől, ha az rá van aggatva, vagy passzív képességként állandóan rendelkezik vele a karakter?

Átnézem pár angol FAQ-t, de nem sikerült kibogarászni belőle.



2012. ápr. 17. 22:04
 1/1 anonim válasza:
be kell neki állítani és csak úgy fog sikerülni. sajnos én is szívtam. meg ha megtanul valamit a blue maged de belehal közbe (lvl5 death) akkor éleszd újra mert különben nem fogja megtanulni. utána bátran mehet a menekülés :D hajrá és sok sikert :)
2013. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!