Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360 Halo: Reach (? )

Xbox360 Halo: Reach (? )

Figyelt kérdés

Nekem van olyanom, hogy Halo: Aniversary, Multiplayer map-okkal. De le lehet tölteni rá: Halo Reach - Defiant Map Pack, vagy Halo: Reach - Noble Map Pack. Meik érné meg jobban 800 Microsoft Pont-ért?


Ez egyébként, hogy működik? Működnének ezek a map-ok Halo Aniversary-s lemezzel? Vagy csak Halo Reach CD-vel működnek?



2012. ápr. 18. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Azok a reachez vannak csak, szerintem anniversaryval nem működnek. Személy szerint én egyiket sem töltöttem le, 800 pontért vannak nagyon jó arcade címek inkább, az alap halo pályák bőven elegek, meg alig játszák pár százan a dlc-ket, te is le tudod csekkolni.
2012. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike, én is ezen gondolkoztam, hogy mi a szarnak töltsem le őket ha az Aniversary-hoz van 6map. Azok meg elkérnek 800 pontot 3map-ért!(...) Aniversary-s map-okon azért sokan játszanak... :)
2012. ápr. 20. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!