Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrim nevű játék élvezhető...

A Skyrim nevű játék élvezhető ugyis hogy nem teljesen tudok angolul (németül)?

Figyelt kérdés

Volt már párjátékom ami angol ill német nyelven volt csak meg és nem értettem a storyt vagy a fejlődési rendeszert,a küldetési feladatokat.

Azokat kérdezném akik már játszottak ezzel a játékkal.



2012. ápr. 18. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemigazán.
2012. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Manapság melyik játék élvezhető nyelvtudás nélkül? Szerintem egyik sem. Max sokan azt hiszik, pedig nem. Volt már hogy a Bulletstorm elejét úgy néztem végig, hogy szakadtam a röhögéstől a szövegek miatt, ismerős meg faarccal bámult, hogy mi bajom.
2012. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
magyarosítás letöltését ajánlom esetleg
2012. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
NINCS MAGYARÍTÁS TE GYÖKÉR HARMADIK többször nem mondom el
2012. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy darabig igen, amíg pár órát elbóklászol a világban, meg harcolsz. De azt el lehet unni, a küldetéseket érdekesebb csinálni. Lehet, hogy azt nem nagyon fogod érteni, mikor beszélnek (mondjuk lehet rakni feliratot), de minden küldetésnél le van írva, hogy mit kell csinálni, az pedig elég tömören és egyszerűen van megfogalmazva, szóval lehet, hogy azt megértenéd.
2012. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Élvezhető!!!! (én is így vagyok vele)
2012. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki a magyarosítást ajánlotta és őszinte bocsánatot kérdezért mert úgy tűnik valakit felidegesített, és azért is hogy nem néztem utána. TALÁN német nyelv van de ha nem érdekel a sztori akkor csapj bele, ha érdekel akkor nem nagyon érdemes.
2013. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!