Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pottermore: eljutottam az 1....

Pottermore: eljutottam az 1. rész 5. fejezetéhez, de nem enged tovább, valamit nem jól csináltam?

Figyelt kérdés
Szóval végre beregisztráltam Pottermore-ra, és elkezdtem a sztorit gyűjtögettem cuccokat meg minden, aztán elérkeztem ahhoz a képhez amin az Abszol út van, és utána ugye alul a jobbra mutató nyíllal akartam volna továbbmenni a következő képre (Gringotts), de a nyíl helyén egy kis lakat van és nem enged tovább. De nem értem hogy miért, mások egyből végigjátszották az egészet,akkor engem miért nem enged tovább? Kihagytam valamilyen lépést vagy valamit rosszul csináltam? : (

2012. ápr. 18. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Az abszol úton lent a járdán van egy kis papír, azt vedd fel. az a bevásárló lista :)

Ott van valahol az emberek között, csak közelíts a járdára és meg fogod látni

2012. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szuper megvan köszönöm! : D De most meg a Gringottsba nem tudok bemenni mert ugye ott van a kulcs és odaviszem a kulcslyukhoz de nem történik semmi...Hogy lehetek ilyen béna úristen..: D
2012. ápr. 18. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, csak húzd a lyukhoz a kulcsot
2012. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
odahúzom, de nem történik semmi..: /
2012. ápr. 19. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan a lyukhoz húzod? tehát kijelölődik a lyuk? Próbálj meg kijelentkezni aztán vissza és megint megcsinálni
2012. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen így csináltam,és már egy csomószor próbáltam ,kijelentkeztem aztán újra be de semmi. Mondjuk szerintem nálam valami alapból nem stimmel mert pl. zoomolni sem tudok..meg láttam youtube-on egy videót hogy valaki hogy játszotta végig és ott a képek mozogtak, mármint pl. a tenger meg a tűz..de nálam egyáltalán nem mozog semmi. : S
2012. ápr. 19. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont itt akadtam el enis! De mostmar tudom hogy kene, de nem megy, mert nem tolt be a kep rendesen. Az also 5 centi egy nagy sotetseg, amibe a level is benne van...
2012. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!