Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hirtelen rendkívül lassú lett...

Hirtelen rendkívül lassú lett a PSP-m: MIÉRT?!

Figyelt kérdés
Pár napja belassult a PSP-m. De valami elképesztő módon. Nem lemezről játszom, hanem memóriakártyáról és a játék betöltéskor 4 percig tart most mire egyáltalán betölti a játék listát. Miután kiválasztottam belőle a játékot még legalább vagy 2 perc mire azt futtatni kezdi. A játékok kifogástalanul futnak rajta továbbra is, de ezek a betöltések nagyon belassultak hirtelen. Csak akkor kapja vissza az eredeti reakciósebességét, ha kiveszem az aksit és visszateszem DE akkor is csak akkor, míg nem kap valami végrehajtandó parancsot PL.: Játsszon zenét vagy futasson játékot. Már letöröltem a memóriakártyát, felpakoltam rá a játékokat újra, egyenként is, a jelenség nem szűnt meg. Sőt, ilyenkor a képernyő jobb alsó sarkán látható töltő ikon remeg (elég bizarr) A konzolon van egy "639 PRO-B Fast Recovery" program. Az okozhat galibát?

2012. ápr. 18. 16:14
 1/2 marki2000 válasza:
nemtudom.egyszer nekem is volt ilyen problémám.Mérgemből hozzávágtam az ágyhoz és találd ki mi történt?MEGJAVULT!!!:D
2012. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is volt olyan nyomd meg a select gombot és ott belehet állítani valami cpu speed. vidd magasra
2012. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!