Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok játszani az...

Miért nem tudok játszani az AIONnal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap leszedtem az aiont torrentről, elvileg eu verzió, és 14.8GB volt. Azután feltelepítettem, addig minden jó volt, a telepítés végén bepipáltam, h indítsa el, és az NCSOFT vmi launcher szerűségét hozta be. Az installed játékok közt ott volt az AION (north america) /nem tudom miért nem eu/, a not installednél meg normálisan a többi játék. Namármost ha rákattintok az aionnál h play now, akor megint le akarja szedni, telepíteni... Ez miért van? Nincs nagyon kedvem megint várni vagy 6 órát, és lehetőleg eu szerveren játszanék.


Egyébként torrentel töltöttem le, innen: [link]



2012. ápr. 19. 08:01
 1/5 A kérdező kommentje:
elvileg ez 2.5ös, de nem tudom, hogy hogyan lehetne felpatchelni, mert ha jól tudom 2.7ig kell. Bár kétlem, hogy az a north americás hülyeség a maradék patchet tenné fel... Vagy az is ilyen 10GB felett van? mert kb ugyan annyi idő lenne leszedni, mint az eddigit :S
2012. ápr. 19. 08:07
 2/5 anonim ***** válasza:

miert kinlodnak az emberek torrentek mikor mindenutt az eredeti klienst haszhaljak?

eredetin v torton akartal jatszani?

amugy az ncsoft csak az amcsi Aion-al foglalkozik, eu-n a gameforge www.aionfreetoplay.com oldalon regisztralsz es leszeded a launchert, es valahogy ki lehet valasztani hogy a meglevo klienst updatelje 2.7-re

2012. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*torrentel
2012. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak a revolution leírását követtem -.- Nagyszerű
2012. ápr. 19. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:

a revolution nem tudom miert fut meg mindig, 30 aktiv jatekos es mindig le vannak maradva updatekkel a tobbi szerohoz kepest

menj eredetire, es 3 nap alatt ki lehet farmolni a penzt gold packra (a korlatok miatt)

2012. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!