Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Darksiders-ben nekem miért...

Darksiders-ben nekem miért nem jelöli meg a fáklyát sárga háromszöggel ha célba veszem a dobócsillaggal?

Figyelt kérdés

Ez miatt nem tudok tovább menni.

A szöveg azt írja,hogy megjelöli és akkor több célpont érintésével is lehet dobni.Néztem videót és ott megjelöli a gyereknek a fáklyát.Nekem nem.Valami ötlet?



2012. ápr. 19. 20:00
 1/5 kocka555000 válasza:
ez jó kérdés nekem is ez a problémámm kiváncsian várom a válaszokat :))
2012. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán a crack a hibás.Már sok játéknál tapasztaltam ilyen hibát.A FIFA07-hez 1x olyan crack-et szerezem ami rossz volt és nem lehetett benne gólt lőni :D
2012. ápr. 20. 22:42
 3/5 anonim válasza:
Megnyomod a Q-t, utána rámész a fáklyára a célkeresztel, és megnyomod az F-et. Akkor megjelenik a sárga háromszög. Utáma már automatikusan kijelöli a többi fáklyát ha rámész a célkeresztel. De csak egy bizonyos távolságon belül. Ha kéken világít akkor még nem vagy elég közel, de ha már sárgán akkor megnyomhatod at F-et.
2012. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bakker.kb 1 órája töröltem le a játékot,mert úgy voltam vele,hogy már úgyse fog válasz érkezni a kérdésre :-(((((
2012. jún. 3. 16:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért köszi.
2012. jún. 3. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!