Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most raktam össze egy új PC-t...

Most raktam össze egy új PC-t és a call of duty8-on és a crysis-on kívül nem tudok olyan jó játékot. Adnátok pár ötletet?

Figyelt kérdés

cod,crysis,mcrally,mass efect gagyi!!

Ja és ha már itt vagyok megkérdezem,hogy hogyan kell cod8ba multiplayerezni?? xfirén keresztül? mert nekem nem megy valamiért.Ötlet?



2012. ápr. 20. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

a Mass gagyi... wtf?

es a cod mw2-3 szerok megszuntek, szoval sehogy

2012. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha letöltöd a játékokat akkor nemigen tudsz már multizni mert az összes jó fps tört multija megszünt vagyis a régieknek még van de az sem sok és régi. szal ha letöltesz akkor a cod2-t vagy a cod 4-et tudom ajánlani az nekem is megy a multi. de ha megvennél valamit akkor vedd a battlefield 3-at
2012. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha neked a Mass Effect gagyi akkor inkább menj és játsz a Hello Kitty-vel
2012. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az előttem lévőnek. Ízlések és pofonok! Mondjuk szerintem se olyan jó a Mass, nem szeretek ilyen játékokkal játszani ennyi. A tervezők biztosan nem nekem szánták. Én inkább stratégiai játékokkal játszom.... Van egy idézet: "Ami neked szemét, az másnak arany", vagy fordítva.... De ha te nem fogod ezt fel, akkor menj és játssz a "Hello Kittyvel xddd"
2012. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!