Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvenni a Minecraft-ot?

Érdemes megvenni a Minecraft-ot?

Figyelt kérdés
Szaisztok!megszeretném venni a minecraftot de hallotam olyat hogy csak neten lehet leötlteni.de ez nemtudom hogyan zajlik.ha valaki lenne olyan kedevs letudná nekem írni a menetét?pontosabban hogyan vonják le a pénzt ez lenne a legfontosabb.és ha letöltöttem és esetleg a gépem ujboltelepítik vag valamileszvele akkor megint megkell vennem "letöltenem" vagy megmarad az ACC-on?
2012. ápr. 20. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

?????? Kicsit értelmesebb fogalmazást !!!!!!


Igen, megéri megvenni mert Notch sokat dolgozott vele, ennyivel érdemes megtisztelni a munkáját...na és persze faja skined is lehet. A váráslás bankkártyával megy, vagy paypallal. Beírod a bankkártyád adatait, ő meg levonja a pénzt, és kapsz egy visszaigazolást a bankodtól egy kóddal amit be kell írni neki és utána letöltheted a játékot a hivatalos oldalról mert a kódot társítja az accountodhoz. Utána bármikor letöltheted onnan és kész, nem bonyolult. Az accountodat a minecraft szervereinek egyik adatbázisában tárolják, szóval te bármennyiszer újratelepítheted a rendszeredet, attól még megmarad.


Őszintén, gondolkoztál mielőtt ezt a mondatot leírtad "csak neten lehet letölteni" ?? Miért, még honnan lehetne?

2012. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
most hogy visszaolvasom tényleg elég hülyeség a megfogalmazás:DÉS nagyon köszi a választ:)
2012. ápr. 21. 09:14
 3/14 A kérdező kommentje:
csak egy gond van ezzel. apumék szerint nem biztonságos mert felhasználhatják a bankszámlaszámot.tudja valaki megertősíteni hogy biztonságos és nem lesz belőle baj?
2012. ápr. 21. 09:56
 4/14 anonim ***** válasza:
szerinted ha ellopnák az adatokat akkor is ilyen népszerű lenne a minecraft?
2012. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen,énezt tudom de a szüleim nem hiszik el.szerintük kockátatos és veszélyes:\de majd rábeszélem őket:D
2012. ápr. 21. 12:57
 6/14 anonim ***** válasza:

A PayPal biztonságos, még valamilyen szinten garanciát is adnak a vásárláskor.

Ne aggódj, naponta több ezren használják, gond nélkül.

2012. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha megnézed 4millióan vették meg a minecraftot körübelül...mutass a szüleidnek statisztikákat, az a legjobb mód a győztes érvelés elérésére
2012. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
rendben van:)köszi mindnekinek a válaszokat.
2012. ápr. 21. 13:57
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
sztem meg tölcsd le és lehet skined mineshafterrel,de nekem anélkül is van.én már egy 1 éve az anjocaido-s MC-vel játszok,semmi hátrányt nem okoz azért mert nem eredeti,és ha van frissités hozzá úgyis mindig force update-olom azt kész
2012. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
58%
Egyetértek az első válaszolóval Hogy Notch nagyon sokat törödött vele és gérdemli hogy megvedd és ezzel pénzt adj neki.Nekem is megvan eredetibe és nem történt semmi baj :D
2012. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!