Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimben, Markhart városban...

A Skyrimben, Markhart városban, hogyan csináljam meg a nyomozós küldetéssorozatot anélkül, hogy körözést adjanak ki ellenem? Vagy mindenképpen a börtönbe kell kerülnöm? A karakterem ork harcos. Semmilyen honlapon nem találom a választ!

Figyelt kérdés

#Skyrim #Markhart
2012. ápr. 22. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresőbe beírod a küldetés nevét, akkor lesz megoldás [link]
2012. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem úgy sikerült, hogy volt nálam egy lopott tárgy, amit véletlenül raktam el valamelyik épületben és nem tudtam róla. Ezt persze megtalálták nálam az őrök és ezért csak büntetést kellet fizetnem és elvették a tárgyat. Egy kisebb bug segített :) De ezen az oldalon van más megoldás is leírva, de már nem tudom fejből, sem a küldetés nevét.
2012. ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, sikerült!

Bementem a börtönbe az őrökkel, és egy újabb küldetéssorozat után kijutottam a börtönlakókkal együtt.

Utána már nem köröztek a városban.

2012. ápr. 22. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt el is felejtettem :). De amúgy azt hiszem az valamit magával vonz, ha úgy szöksz ki a börtönből. Talán a városban nem leszel túl kedvelt vagy valami más.
2012. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
börtönbe kerülsz, ott érdemes elkerülni azt hogy megölj valakit akit meg kéne (spoiler - csak 1 embert kell)
2012. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!