Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leirná valaki nekem hogyan...

Leirná valaki nekem hogyan működik a cod8mw3 multija? Meg hogy mi kell hozzá? Pls lépésről lépésre irja le. Komikat várok. Köszönet előre

Figyelt kérdés
Modern Warfare 3 Multi

2012. ápr. 22. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
megszunt az alteriwnet, tobbe nem lehet multizni
2012. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"tobbe nem lehet multizni"

ezt hogy érted? a tört verzióval már biztos hogy nem de az eredetivel talán még lehet!

2012. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

pfff masodik.... csak a tortre ertettem

˝ eredetivel talan meg lehet˝ - majdnem leestem a szekrol xD

2012. ápr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De biztos hogy lehet még törtön mert jhalottam valami teknomw3-ról amivel lehet pls valaki megtudná mondani hogyan kell meg csinalni ? mert biztos lehet
2012. ápr. 23. 16:45
 5/6 anonim válasza:

Hát nem egyszerű a dolog... Olvastam egy leírást. Letöltöttem a fájlokat.

1. lépés: PATCH-eld 1.4re

2. lépés: A CRACK-et másold be abba a mappába, ahova telepítetted, és akkor elméletileg megy...

Na, én most töltöm le magát a játékot, aztán majd meglátjuk. Ha működik, még írok.

2012. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MEGVBAN!! ezt tölcsd le! a patch nem kell. nekem egy hete müködik az MW3 multiba:D [link]
2012. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!