Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik a legjobb verekedős...

Mik a legjobb verekedős játékok xboxra?

Figyelt kérdés
nektek melyik a kedvencetek? én most a a nrauto uns2-t néztem
2012. ápr. 22. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan rég jelent meg egy Mortal Kombat-os játék, ha jól tudom. az egész jól össze van rakva. Egy próbát lehet tennék vele. Kedvencet max a régiek közül tudnék megnevezni. Régóta nem jelent meg olyan verekedős játék, ami nekem tetszene.
2012. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(attól függetlenül, hogy én PS3 felhasználó vagyok) nekem a Tekken 6 tetszik a legjobban. És mielőtt valaki belém szeretne kötni ajánlom neki ezt a linket: [link] és ott a platformokat megnézni ;).
2012. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ajj, pedig én úgy beléd szerettem volna kötni :D Egyébként tényleg jó játék a Tekken - bár nekem csak az 3., 4. és 5. részhez volt szerencsém
2012. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az 5 volt meg anno PS2- re és abban benne vol 1-3- ig vmelyik mod. (yetipeti: :'D)
2012. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(OFF: [link] [link] és mind a kettőnél nezzétek meg a members részt! Aki lusta megnézni: PSN: 90 million account, XLIVE: 40 million account, de itt vannak a linkek ha nem hisztek nekem. Am ezt csak érdekes infónak írtam, nem felvágásnak, csak mert tudom, hogy Magyar o.- on milyen népszerü az X360)
2012. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jah emlékszem. Tényleg jó volt, hogy az 5. részhez mellékelték extraként az első 3 részt. még anno ps1-en a harmadiknak csak a demoja volt meg, de azzal is órákat tudtam szórakozni. :D

Jó is a ps3, jobban bejön mint az xbox. Azt sajnálom csak, hogy régi ps-2es játékokat nem viszi már a slim.

2012. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lázár Péter ***** válasza:
új mortal kombat.
2012. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!