Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vagyok minden játékba n00b?

Miért vagyok minden játékba n00b?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 16:20
 1/8 A kérdező kommentje:
főleg FPS-be. de wow-ba is annyira átláthatatlan sztem ezeket a spellek,meg honnan tudjam hogy hova kell menni questelni 70-es szinttől?
2012. ápr. 23. 16:21
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

válassz egyet:

- fizikailag nem vagy alkalmas rá (pl nincs kezed, kevés az ujjad, vagy nagyobbak a sonka ujjaid a billentyűknél és nem tudsz csak egyet lenyomni)

- nincs türelmed és kitartásod semmihez

- nem érdekelnek a játékok (+előző pont)

- rossz játékokat választottál (kínai szókirakót perfect angollal - nulla kínai nyelv ismerettel pl nehéz játszani)

- erős az ellen: ha AI ellen, vagy single-ben nyomulsz állítsad alacsonyabb fokozatra! Ha alapból legalacsonyabbon van, akkor állítsad a sebességet lassabbra (ha van ennek értelme)! Ha minden minimumon van és így is bukod, akkor szar játék ez és nem is érdekel, ugyi? :D

Ha multiplayerben nyomulsz, akkor jobb az ellen. Vagy játszhatsz gyengébbek ellen, vagy olyan haverokkal akik nem sokkal jobbak nálad!

Esetleges megoldás lehet a neten utánaolvasni mit hogyan lehet megoldani a játékban (RTS-ben pl mire hogy reagálj, Build orderek, timingok, stb)


Milyen játékokkal próbálkoztál eddig? Csak azt ne mond, hogy s*ggberúgóverseny féllábúaknak! :D

2012. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

BF3

CoD BO

CoD MW-MW2-MW3

CS1.6

CS:S

2012. ápr. 23. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Hm... Ezek valami shooterek? Multiban nyomulsz? Mert ha igen, akkor tán picit túlvállaltad magad. Ne erőltesd a kategóriát ha nem megy! Persze lehet szar az egered, lagol a géped, vagy a netkapcsolatod/tűzfalad szarakodik és ezért nem jó a válaszidőd. Ha minden optimális és ezzel mind folyamatosan földbedöngölnek, akkor egyrészt becsülöm a kitartásodat, de másrészt inkább hagyd a fenébe! Próbálkozz más jellegű játékokkal!
2012. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezeket nem ismered?:D amugy normálisan játszok,csak kiváncsi voltam válaszokra xD azt hittem feltűnik hogy fake mert a kérdés alá se írtam sokat,nem fejtettem ki nagyon a problémát
2012. ápr. 23. 18:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekelnek az ilyen jellegű játékok, főként nem a multi részük. Ez van.

Most már kár takargatni. Élvezed hogy az arcéleddel mossák fel a padlót. Innen már úgyse hisszük el, hogy sok sikerélményed van/volt ezekben. :)))

2012. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"A negro kihalás"
2012. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát pedig muszáj mert senki nem ilyen béna hogy nem érti a wowot mert nem kell nagy angol tudás hozzá...meg CoD-ba hogy lehet rosszul játszani?! xD mész és akad egy ellenség ugyis azt lelövöd.ha elsőre mindent elhiszel akkor mondok valamit: képzeld, európa hirtelen multikulturális ellenzők lesznek és kidobnak minden szemét arab bevándorlót...hát ez jó is lenne még Breivik is örülne na de ugyse fog megtörténni:S
2012. ápr. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!