Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményed a The Witcher...

Mi a véleményed a The Witcher magyar szinkronjáról?

Figyelt kérdés

Szerinted, hogyan sikerült? Ha nem tetszik, akkor írd le miért, és ne két-három szavas válaszban mond el a véleményed.

Illetve kiknek lett nagyon jó hangja szerinted?

Örülnél ha a 3 szinkronos lenne ismét? stb.


2012. ápr. 23. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem magyarul van meg. szerintem nagyon jó
2012. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt jó volt magyar szinkronnal játszani a változatosság kedvéért, és egy-kétszer jól el is találták a szereplők hangját, de összességében nem különösebben színvonalas munka, a hangok többsége monoton, akkor is, ha az egyáltalán nem illik a szereplőhöz. Ez persze nem feltétlenül a hangot kölcsönzők hibája, szvsz inkább az a baj, hogy megkapták a szöveget, és azt mondták nekik: "Olvass!" Esetleg a főbb szereplőket felvilágosították nagy vonalakban. Pl. Geralthoz illett a magyar hangja, bár nem tudom ki kölcsönözte neki, Triss hangja viszont angolul sokkal odaillőbb. Ellenben a tünde nyelv, szvsz legalábbis, sokkal jobban hangzik a magyarban mint az angolban, valahogy jobban illik oda (nem tudom miért, talán van valami nyelvi kapcsolat a lengyelekkel, és ezért áll közelebb hozzám, de mivel nem vagyok ilyen téren jól informált, ez csak egy merész tipp). Yaevinn és Sigfrid se lett rossz (főleg előbbi tetszik, bár a vége felé mintha elfáradt volna a szinkronszínész egy kicsit).

Ha a háromban lenne magyar szinkron (és persze minőségi lenne) azt nem bánnám, de felőlem angolul is jöhet.

2012. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kukorika ***** válasza:
100%

Szerintem zseniális, forradalami, felejthetetlen, lebilincselő, csúcsok csúcsa volt a magyar szinkron, mégpedig azért mert SZÍNÉSZEKKEL csinálták. Ha vannak is hibák az összhatás szenzációs és forradalmi. Sajnos az első és utolsó komoly számítógép játék ami magyar szinkronnal jelent meg. Nagyon nagy csalódás volt, hogy a második részt nem szinkronizálták le, holott minden Fehér Farkas rajongó erre számított...

Azóta is fáj!!!!

És igen.. NAGYON NAGYON várjuk és arra számítunk, hogy legalább a 3-ik rész ismét szinkronosan jön ki, ami ELKÉPESZTŐEN, megfogalmazhatatlanul feldob egy játékot. Ezt csak az tudja-érzi, akinek ez a hobbija... úri, hétvégi koca-noob "gamer"-eknek mindegy, mert nem tudják beleélni magukat egy ilyen világba... fél órát nyomja, aztán betölt valami mást vagy megnéz egy filmet.. NEM GAMER (persze lehet nekik jobb, mert legalább nem függők... de hát minden hobbista fanatikus függő valahol.. nemde?)


Nemhogy örülnék, hanem KÖVETELEM hogy magyar szinkronos legyen az új rész és jó lenne, ha több (minden!) fantasy RPG-t is leszinkronizálnának már végre. (aki nem szereti válasszon angol nyelvet az opciókban és kész!) FPS lövöldözős agyhalált, meg MMORPG zombiságot felesleges szinkronizálni. De ilyen gyöngyszemek, single -story módos fantasy RPG-k, a The Witcher óta megkövetelik a szinkront... (pl Gothic, Skyrim, Venetica) de hát teljesen hiába vágyunk erre, mert az elmúlt 5 év alatt (!!!) egyetlen egyet sem volt képes senki megcsinálni sajnos... (CSAK profi színészekkel szabad... az amatőr szinkron borzalmas, volt már szerencsém néhány német mod-hoz.. pl Nehrim... brrrr... vagy pl a Morrowind magyar intrója... jajj)

2012. nov. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!