Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stratégiai játékokat ha...

Stratégiai játékokat ha tudnátok írni azt nagyon megköszönném. Lentebb bővebben kifejtem! '? '

Figyelt kérdés

Nos olyanra gondolok amikben sereget kell gyűjteni, úgy mint a Lord of The Ring: Battle for Middle-earth-ben, vagy a Star Wars: Empire at War-ban.

A lényeg hogy kelljen benne esetleg épületeket felhúzni,ha lehet Sci-Fi legyen vagy Fantasy,a grafika nem fontos(de minél jobb,annál jobb :D)


A másik típus, amit keresek az olyan mint a WOW, de ne internetes legyen.


Előre is köszönöm a válaszokat ! :)



2012. ápr. 23. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

RTS-t tudok , a legjobb szerintem a Starcraft 2 , igaz ez netes . Régi kedvenc rts-eim : Age of Mithology , Empire Earth.

Ugye a wow MMORPG , vagyis rpg játékot keresel , ebböl a fajtábólis van milliómeg1 legjobbak szerintem :

Kingdom of Amalur Reckoning

The Witcher 1-2

AssAssin's Creed összes

Darksiders 1-2

Skyrim

Oblivion

Dragon Age

Fable

The Secret World

Mass Effect 3

Demon’s Souls



Ami még epic lesz a Diablo 3 , hát multi játék de nagyon nagy lesz szerintem , szerencsére nekem meg is lesz :D

A 2 jó mmo ami megfog még jelenni a TERA és a Guild Wars 2

Sőt tudtommal lessz South Park-os RPG is.


Ha mmo-zni akarnál véletlenül akkor meg egyértelműen a wow a top1.

2012. ápr. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Age of mythology

age of empires 3

2012. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen formában ez szerintem megvan minden stratégiában. Az első hozzászóló bejegyzéséhez annyit fűznék hozzá, hogy a starcraft játszható offline/gép ellen is és campaign is van, tehát ha nem akarsz, akkor nem "kell" multiznod :)


körökre osztott stratégiákban pár ismertebb-jobb:

- Heroes (Heroes of Might & Magic): jelenleg a 6. résznél tart. Persze a korábbiak is jók.

- Civilization sorozat: jelenleg az 5. résznél tart. Ennél is jó minden korábbi is (civ 1-4, Alpha Centaury)


Egyszerűen ha több kell, akkor keress rá stratégiai játékok közt (RTS, TBS)!

2012. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon jó játékokat írtatok.Bár sokat ismerek ezek közül :)

Első válaszolónak: Külön tetszett ahogy felszeretted volna hívni a figyelmem milyen trágár szó van az Assassin's Creed nevében.Egyébként már végigjátszottam az összes részt.A Kingdoms of Amalur reckoning folyamatban van.A mAss Effect 3 -> pipa. :) Dragon Age kiegészítőkkel-> pipa.

2. válaszoló : Age of Empires 3 pipa. :)

Harmadik válaszolónak: Heroesok minden része most is fenn van a gépen (na jó az első nem :D).


A többi játékért viszont köszi :)

2012. ápr. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!