Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MInecraft 1.2.5 különös...

Toastman998 kérdése:

MInecraft 1.2.5 különös szerver hiba. MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Minecraftot a hu-minecraft.net-ről

Mikor szerverbe belépek akkor nem tok megmozdulni.

Ki írja alul h, adjak meg valami jelszót (persze angolul). AZtán meg egyből kidob. Mit csináljak? MIlyen jelszót kér? Lehet hogy, meg kéne vennem hogy egyáltalán multizzhassak?Amúgy a jelszós izét a chaten íríja ki.


2012. ápr. 23. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:

az az hogy regisztrálni kell -.-

nyilván van a szerveren olyan plugin. ez azért jó mert nemtud senki belépni más karakterével mert jelszó van mindegyikhez

amugy ezt kell beirni: /register <jelszavad> utána meg ha felmész a szeróra akkor /login <jelszavad>

2012. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

/register jelszó jelszó

utána /login jelszó. De a neved ugyanaz legyen. Ha gyorsan cselekedsz nem dob ki. Ja és ilyen 10-12 éveseknek nem való a multi. Különösz SZERVER HIBA!!!???

2012. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(az 1. vagyok) 6 éve mikor én 9-10 éves voltam NEM volt itthon saját internetem nem azért mert szegények voltunk stb. hanem a szüleim tudták hogy akkor 18+-os tartalmat nézek és össze vissza bénázok stb. nem azt mondom hogy nem netezhetnek 10 évesek,mert halottam egy 9 éves profi makedón számítógéphekker gyerekről,de van aki csak ökörségekre használja(trollkodik itt GYK-n vagy felmegy egy FPS multi szeróra és ott cheatel vagy azzal szórakozik hogy bedumál minden csúnyaságot)
2012. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így igaz pajti :D

2. vtam

2012. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annál több vok és nyugimá! Nem volt időm fogalmazni. -.-
2012. ápr. 25. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!