Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell a GTA-ba a végigjá...

Hogyan kell a GTA-ba a végigjátszást berakni?

Figyelt kérdés
A magyarosítást már megtudtam csinálni,de a végigjátszást még nem. Letöltöttem meg minden csak nem tudom,hogy hogyan kell megcsinálni,hogy jó legyen. Valaki tud segíteni?
2012. ápr. 24. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Így nem! talán ha leírnád hogy melyik gta akkor kicsit (k.rvára) 1szerűbb lenne! vagy szerinted majd mi kitaláljuk hogy melyik játékról van szó? szerinted nekünk honnan a f@szból kell tudni hogy melyikről van szó?
2012. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a végigjátszás alatt a 100%os savegamet érted, hát a documentumok->rockstar games, inc. vagy vmi->játék neve-> ott pedig save vagy ilyesmi
2012. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző! minden gta-nal máshol vannak a mentések!
2012. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy úgy rémlett, hogy mindegyik valahova a dokumentumokba mnet
2012. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elmondanád kedves kérdező hogy neked mi az élvezet abban hogy bemásolod azt amit örömmel végigvihetnél? ugyanezt kérdezem a csalóktól hogy miért nem próbálnak meg jól játszani? vagy ha csak a feszültség levezetése miatt szeretnek aimmal darálni a CS1.6-ba akkor menjenek olyat csinálni ami jó nekünk(cig*nyverés)
2012. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A GTA San Andreasról van szó drága első kommentező.. nem kéne ilyen csúnyákat írni.. -.-" azért mert nem tudok végigvinni pár feladatot..!
2012. ápr. 25. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:
az 1.válaszolónak igaza volt,és tényleg honnan tudtuk volna hogy a GTA SA-ról van szó?! ez olyan mintha azt mondaná valaki hogy én k*rva jól játszok CoD-ba... de nem mindegy hogy melyiket "-.- mert MW2-t,MW3-at még a h*lyegyerek is tudja játszani,annyira primitív könnyű játék
2012. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!