Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mass Effect 3-ban azthiszem...

A Mass Effect 3-ban azthiszem az elején van egy olyan választás hogy csak akció legyen, és semmi párdbeszéd meg stb. a végén amikor dönteni kell akkor én döntök vagy automatikusan a gép dönt? :|

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ott te dönthetsz. Attól függ, hogy melyik cucchoz sétálsz oda a három közül. Majd ha odaérsz, már érteni fogod mire gondoltam.

Egyébként kb. tök mindegy melyik befejezést választod, mindegyik ugyanolyan csalódás lesz. Szörnyen elrontották a végét.

2012. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) am azt olvastam hogy elrontották,de azártszeretném végigvinni mert at 1-et,2-őt végigvittem úgy hogy importáltam a karakert és gondoltam rákérdezek..:') köszi még 1x!:')
2012. ápr. 27. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is végigvittem mindhármat ugyanazzal a Shepard-el. Úgy az igazi. :)
2012. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1.válaszoló:


Már miért lenne elrontva?! Csak mert nincs meg a végén az a jól megszokott Happy End? Ez egy tökéletes lezárása a Mass Effect szériának. S még elgondolkodtató is.

2012. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyébként van egy "Perfect" befejezés. Keress rá Youtube-on.

Az emberek nem pusztulnak el csak a Reaperek és a Relay-k. A végén Joker kiszáll a Normandy-ból egy társsal. És a romok alatt feléllegzik egy N7-es ruhás férfi (Shepard)... Na ez már nem rossz mi?!

2012. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah nagyon elgondolkodtató. Kiválaszthatod, hogy milyen színű legyen a robbanás. Nem azért szar, mert nincs happy end, hanem mert egy zseniális trilógia végére nem egy ilyen ál filozofikus baromságot vár az ember. Arról nem is beszélve, hogy a befejezés tele van plothole-okkal (történetbeli logikátlanságokkal), nem kezdem el sorolni, nézz utána a neten. Számos videó van, ami elmagyarázza hogy miért is szar a befejezés az olyanoknak, akiknek ez esetleg nem lett volna evidens.
2012. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De egyébként biztos voltam benne, hogy lesznek majd olyan hülye gyerekek, akiknek tetszett a vége. Ismét igazam lett.
2012. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És az indoctrination theory???!!!!


Ami szerint ez az egész (ál)játék vége Shepard elméjében történt, ahogy harcolt az ellen, hogy a Reaperek irányítsák.... Nézz utána az Interneten!

2012. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az indoctrination theory nem igaz, valóságalapját maga a Bioware cáfolta meg, amikor bejelentette a ME3 extended cut DLC megjelenését. A DLC-ben a befejezésnek egy bővített változatát kapjuk, amely elvileg magyarázatot ad a plothole-okra. Bővebb információkért nézz utána az interneten.
2012. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!