Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » S. O. S. CS 1.6 HELP?! (több...

S. O. S. CS 1.6 HELP?! (több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

KÉRLEK ÍRJATOK, FONTOS!!!!!

A cs 1.6-tot nem volt jó a az egyik szerver ezt írta ki h.: not responding (szerintem) ez azt jelenti h a szerver nem válaszol! [link]

Tegnap újra tettem a cs-t és a szero ip-jét beillesztem az add szerver-be és ezt adja ki, szerintem azt jelenti lent h "szervert keresi" vagy nem tom :)))


[link]


Légy szíves akinek ez vagy hasonló problémája volt a cs-vel az legyen szíves írjon ide. Nagyon jó lenne ha menne. Ez a cs-s gond már 2 napja van. Jah, és a többi szervert behozza csak ezt nem amit én szeretném, bannolva nem lehetek!!!!!

Köszi előre is a válaszokat!



2012. ápr. 25. 14:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy szerintetek ha újra teszem a gépet akkor jó lesz?
2012. ápr. 25. 14:34
 2/9 A kérdező kommentje:
De lécci válaszoljatok!
2012. ápr. 25. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha már benne volt a szeró favoritesben és azt írta hogy not respondig, akkor az már nem üzemel vagy le van állítva. Ha újra raktad a játékos, és berakod az ip-t, akkor nem fogja megtalálni a szervert, lévén az nem működik. Viszont ha nem találja de mégis megpróbálnál csatlakozni akkor konzolba:

"connect ipcím" idézőjeleket nélkülözve. :D

2012. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de akiket ismerek cs-s haverom az is azon játszik és nekik jó! és nem hazudnak, ők nem olyanok
2012. ápr. 25. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:
"connect ipcím" idézőjeleket nélkülözve konzolba.
2012. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De nem jó ezt írja.: Failed to contact game server

2012. ápr. 25. 15:56
 7/9 anonim válasza:
lehet hogy a neted rossz
2012. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem működik a szerver....
2012. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már rég jó! :D
2012. aug. 27. 08:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!