Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a BF3 és a CoD 8...

Szerintetek a BF3 és a CoD 8 készítője megnézték egymás játékának a trailerjét miután kiadták a 2 rivális játékot? :D

Figyelt kérdés

El tudom képzelni ahogy a Dice-os csapat (vagy nemtom pontosan ki fejlesztette a BF3at) lenézik az MW3 videóját,hogy ooh ez semmi xD

Az Activison meg irigykedve nézi a BF3-as szintű grafikát meg mindent:)



2012. ápr. 25. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
lehet,hogy szép a Bf3 grafikája de én nem erre izgulok fel,számomra a CoD8 sokkal jobban bejött,jó volt a sztori meg a hangulat is
2012. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Háát...

el tudom képzelni, hogy volt ilyen XD

De amennyit az IW és az Activision belefektetett nem hiszem hogy annyira érdekelte őket, mert ez csak üzlet (sajnos náluk így megy ez).

2012. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Amúgy meg szerintem az MW3 trailere gagyi lett.

második voltam

2012. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Mi ez a kérdés?
2012. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerinted?

Egy vicc, ami a véleményünket kérdezi, és mellesleg kimondja, hogy a kérdező melyik oldalt pártolja a Bf3 vs. MW3 kérdésben.

2012. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerinted ha te meg tudod nézni, akkor ők nem nézik meg egymásét? Nyilván megy a verseny. Bár az Activision kötve hiszem, hogy irigykedne, azt inkább a Battlefield 3 teheti. Tudod nem a grafikából lesz pénzük, hanem hogy mennyien veszik meg, abban meg még jobb a cod, csilli-villi grafika ide vagy oda. Amúgy pártatlan vagyok, teljesen hidegen hagynak már évek óta a háborús lövöldék, ezeket sem vettem meg.
2012. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ha már itt tartunk akkor nem tudom láttátok-e a BF3 nyáron érkező DLC-jének (close quaters) és az egyik MW3 felhőkarcolók tetején játszódó pályája mennyire hasonlítanak.Mondjuk ha kettőt összehasonlítjuk kizárt hogy bárki is azt mondaná hogy a COD jobb de azért érdekes hogy pont ugyanaz a helyszín jutott az eszükbe.A bf3 dlc-ról van videóm a mw3-nak nem tudom a nevét de ha valaki tudja belinkelhetné. http://www.youtube.com/watch?v=O6enx40kwuA&feature=player_em..
2012. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen,nekem jobban tetszik a BF3 mint a CoD MW3.nem csak egy pici pályán kell rohangálni és késelgetni meg szedni az ellenfeleket. meg egyfolytába jönnek a helikopterek,meg vérpistike a napalm strike-al meg minden unrealisztikus hülyeséggel "-.- de most komolyan xD elhiszem hogy ez egy más műfajú játék,vagy nem is tudom hogyan mondjam,de hátam mögül RPG-vel akarnak kifingatni,balról a kutyák jönnek,jobbról az RC-XD távirányitós robbanó autó,és közbe a lábam elé is nézzek hogy nem-e lépek e rá egy olyan zöld aknára. BF3 legalább a csapatjátékról szól,nem kell egyedül "rambózgatni",meg nincs annyi csaló se,szabadabb környezet és a járművekről ne is beszéljünk:D bár azért a házak rombolhatóságát kár hogy kivették...
2012. ápr. 25. 21:14
 9/14 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled, szebben én sem tudtam volna megfogalmazni! XD

am 2. és 5. voltam :)

2012. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmüen , jobb a bf3 multiban .

Viszont a bf3 single nem sikerült jóra.. abban mw3 inkább.

2012. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!