Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékot keresek, pls help!...

Játékot keresek, pls help! Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Szóval... Kb. már százszor végigmentem a neten,de sehol nem találtam magamnak való játékot. A kiindulási pont a Dreamfall,kedvenc játékom,ahhoz hasonlót keresek. Nem click and pointos,nem horror,nem lövöldözős vagy harcolós (max. nagyon minimális ),mászkálós kalandjáték,jó története van és esetleg lehet női főszereplője de az már a legkevesebb. Tudom,elég nagy az elvárás,de ha valaki esetleg tud ilyet akkor nagyon megköszönném ha leírná!

Általában mindenki ugyanazokat szokta írni pl. a Silent Hill,fahrenheit,broken sword stb,de ezek nem olyanok.

Köszi előre is,ha tudtok! :)



2012. ápr. 26. 17:05
 1/8 anonim válasza:
minecraft
2012. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Assassin's Creed. Bár nem mindenhol felel meg a leírtaknak, de mászkálós, ugrálós, harcolós játék. De történeti, sztori szempontjából a legjobb játék a világon!
2012. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te egy újabb dreamfallt akarsz. Az meg sajna nincs, én is nagyon szerettem, és ugye nincs lezárva a trilógia. Szóval én sem tudok mást mondani, mert már te felsoroltál pár nagyon hasonlót, ha azok sem jók, nincs sok ötletem. Én is a broken sword-öt tudnám ajánlani, abból is a Sleeping Dragon-t (ez a harmadik rész, de nem kell hozzá ismerni az előzményeket feltétlenül.
2012. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Amúgy hülye vagyok, ott a The Longest Journey, ami a Dreamfall előzménye (a Dreamfall a trilógia második része), ott April-t irányítod, toljad azt.
2012. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van,a legjobb tényleg egy újabb dreamfall lenne...De hát nincs mit tenni,ez van. Amúgy fogalmam nincs miért írtam oda a broken swordot,most nézem és tényleg jónak tűnik a 3,úgyhogy köszi,én voltam a hülye:) A TJL-t nem kell mondani,tudom hogy van,de én személy szerint utálom a click and pointos játékokat bármilyen jó is lehet a történet meg ezek. Amúgy köszi a válaszokat mindenkitől! Ha van még ilyesmi várom a többi választ is!
2012. ápr. 26. 20:24
 6/8 anonim válasza:

Star Wars Knights of The Old Republic I-II. Régi, de jó az alaptörténete és a két sztori kapcsolódik egymáshoz, ezért érdemes végigvinni az első és a második részt is. Ja és a legfontosabb: van magyar fordítás mindkettőhöz. Ez nagyjából pont megfelel a követeléseidnek. Mellesleg van egy oldal, ahonnan sokféle cuccot lehet leszedni hozzá még, ha esetleg kivitted volna a játékot. Én nagyon sokszor végigjátszottam, de sokadjára sem tudtam megunni, mert többféle kimenetele is van a dolgoknak illetve a párbeszédeknek. Követheted a jedik oldalát, de követheted a sithekét is, a cselekedeteid,döntéseid befolyásolnak mindent. Bár tény és való, hogy a főellenség mindkét esetben ugyanaz, viszont másképp jutsz el a sztori végére.

Érdemes kipróbálnod.

2012. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az előző vagyok.

Még annyit fűznék hozzá, hogy nem rögtön egy lézerkarddal a kezedben kell végigjátszanod a játékot,hanem szépen, folyamatosan kell felépíteni mindent a legelejétől a legvégéig(Például az első részben még arról van szó, hogy te vagy a nagy Darth Revan csak elfogtak és törölték a memóriád, amit csak a későbbiekben hoznak a tudtodra és idővel jedit képeznek belőled, míg a második részben a mandalóriai háború után pár évvel te maradtál az utolsó jedi és a sithek uralkodnak mindenhol, és egy "mester" jedit képez belőled). És természetesen ugyanúgy te választod ki, hogy melyik képességeket szeretnéd fejleszteni.

2012. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Dreamfall Chapters ;)
2015. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!