Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LEGO guns (LEGO lőfegyverek)?

LEGO guns (LEGO lőfegyverek)?

Figyelt kérdés

A neten már hónapok óta böngészek jó kis leírások után, rengeteg egyedi fegyvert is építettem. Sajnos kevés "építőanyag" áll rendelkezésemre.

Tud valaki egy jó weblapot, blogot, videó-gyűjktő oldalt, ahol nem csak bemutatják az alkotásaikat, hanem például LDD fájlokat is le tudok tölteni. Az sem baj, ha online leítást találok, nekem mindegy hogy LDD vagy más egyéb, csak leírás legyen :D


Eddíg mit is csináltam ?

A kezdetleges fogaskerekes "gumi-kilövőkön" már túlléptem, építettem (egyedi ötlet alapján) egy elég erős nyílpuska szerű képződményt, ami 3 pár gumi segítségével lő ki egy lövedéket úgy, hogy 2 lapot átlyukaszt egy falinaptáron ==)

Csináltam egy "csövet" legóból, aminek a végén egy pöcökre akaszthatok egy gumival ellátott lövedéket, itt a lövedék önmagát lövi ki, de én döntöm el, mikor.


Érdekelne, hogyan építhetek olyan automata/félautomata fegyvereket, amik nem gumit, hanem kockákat lőnek ki.

A BADASS LEGO Guns könyvet nem vettem meg, de nagyon érdekelne hol lehet belföldi kiszállítással megrendelni, vagy online böngészni.



2012. ápr. 27. 21:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok "kispályás", nem szeretem az olyan fegyvereket, amik ballisztikus íven képesek a lövedéket max. 5 méterre kilőni. Szeretem ha oda megy, ahova célzok, ha nem sül el hátrafelé (megesett már, hogy a puska része verte rám vissza a lövedéket :D ), és semmiképpen sem akarom tönkrevágni sem a felhasznált gumikat, sem a legó kockákat.
2012. ápr. 27. 21:42
 2/6 anonim válasza:
Sry hogy nem a kérdésedre válaszolok csak én is segítséget szeretnék kérni hogy építhetnék egy legó lőfegyert de olyat ami tényleg nagyon egyszerű és nem kell hozzá sok alapanyag esetleg vmilyen ábrát amin le van rajzolva részletesen a cucc nem tudnál?
2012. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
előző vok találtam egy linket: [link]
2012. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Találtam egy jó youtube csatornát, de itt csak fegyverek vannak, leírás nincsen =(


http://www.youtube.com/user/TheKaspall

2012. aug. 2. 22:27
 5/6 anonim válasza:
www.youtube.com/user/FPSUsername
2013. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Előző vagyok...szóval http://www.youtube.com/user/FPSUsername


néhány vegyveréhez van letölthető lego digital designeres file (pl FAMAS, desert eagle). Ja és nagyon jó fegyverek, nem gagyi gumikilövősök hanem a rendes záváras fegyverek amik LEGO-t lőnek :D

2013. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!