Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Telepíteni akarok egy játékot...

Telepíteni akarok egy játékot de azt irja már telepitve van. Mi a gond? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Pontosabban a DIRT3-mat akarom (újra)telepíteni, egy DVD5-ös dirt már fent volt de elégszar ezért szedtem le egy SKIDROW-osat, előtte az uninstall-al töröltem a DVD5-öst és mikor az újat telepíteném azt irja már telepítve van.

"A termék már egy másik verziója telepítve van. A termék meglévő verziújának konfigurálásához vagy eltávolításához használja a Vezérlőpult Programok hozzáadása programját".

Bementem a vezérlőpult programok-ba ott csak programok eltávolitása van ott elkezdtem keresni a DIRT-öt de ott sincs, a program files-be sincs mára mappája sehol semmi, de mégse engedi telepiteni. Mi a gond?


2012. ápr. 28. 09:39
 1/7 Zeu ***** válasza:

Lehet, hogy a regisztriben benne maradt a játék, uninstallok után előfordulhat. Próbáld itt keresni:


start menü -> futtatás, beírod hogy regedit és ott Hkey_local_machine-on belül a software-re mész, és abban próbáld megkeresni a játékot. Gyártó alapján, forgalmazó, vagy játék neve, valahogy ott kell lennie szerintem :) Ugyanúgy del-el törölsz mint máshol. Ha eltávolítottad próbáld újra.


Esetleg még a dokumentumok mappádban hagyhatott egy mappát amiben a mentések vannak, de ez csak tipp.

2012. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, igen találtam is gyártó alapján egy mappát amiben lennie kellene de ott sincsen, a mentésekre én is gondoltam de az uninstall azt is kitörölte. Szóval ötletem sincs :S
2012. ápr. 28. 11:27
 3/7 Zeu ***** válasza:
Ezzel én is kifogytam az ötletekből :s
2012. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 karesz01 ***** válasza:

Már megint a windows program eltávolítója a ludas .


Nem szed ki mindent szemetet alaposan .


Használj jobb program eltávolított .


A szemét miatt úgy látja fent van a gépeden a program .

"A termék már egy másik verziója telepítve van. A termék meglévő verziójának konfigurálásához vagy eltávolításához használja a Vezérlőpult Programok hozzáadása programját"


Javaslom próbáld meg ezt : Revo Uninstaller Free v1.93 (magyar)


[link]


Revo Uninstaller Free v1.93 (magyar)


Leírás :

A feltelepített programokat vonhatjuk vissza,

illetve törölhetjük le véglegesen a listából (bejegyzés törlése) az ingyenes magyar nyelvű szoftver segítségével . További lehetőségeket az Eszközök menüben találunk, ahol rendszer optimalizálás, valamint rendszertakarítás, illetve nyomok eltávolítása érhető el .


Operációs rendszer: Windows 98 , Windows 2000 , Windows XP , Windows Vista , Windows 7


Jogállás: teljes verzió , Fejlesztő: Revo Group , Méret: 2.50 MB


Lépések :

1.-Letöltöd a revo-t

2.-Telepíted a dirt 3 - at ( régi )

3.-Telepíted a Revo-t

4.-Beállítod a revo-t

5.-Törlöd a revo-val a dirt 3-at

6.-Ha akarod újra indíthatod a géped ( nem kötelező )

7.-Telepíted az új dirt 3 - at .


A "regedit" - be ne nyúlj bele ha nem értesz hozzá !!!

( megteszi helyetted a "revo" )

2012. máj. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönet!
2012. máj. 25. 21:22
 6/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van, de az eddig leírtakat kipróbálva sem oldódott meg és egyszerűen nem találok megoldást, folyton azt írja ki, hogy már telepítve van! :( SEGÍTSÉG!
2014. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
3. válaszolónak: KIRÁLY VAGY, KÖSZÖNÖM!
2014. szept. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!