Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az ogy xbox 360 és...

Miért van az ogy xbox 360 és a ps3 sokal olcsobb mint egy olyan gép ami ugynolyan szinten képes vinni a játéköokat?

Figyelt kérdés
talán jobban van optimalizálva azért az xboxban 3 db proci ami 2 magos szerintem már ez önmagában lehet 60-ezer ez miért van és xboxhoz ha csatlakoztatok usb-s billentyüzetet+egeret akkor müködni fog vagy olyan kell ami az oprendszerrel kompatibilis? és milyen oprendszere van a boxnak??
2012. ápr. 28. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Xbox 360-ban nem három processzor van hanem egy darab három magos.
2012. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt mégis hol olvastad?
2012. ápr. 28. 18:42
 3/7 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 28. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, ott írja első sorban, hogy 3 mag.

Amúgy egyértelműen nem értesz hozzá, szóval filozofálni inkább ne kezdj el.


Amúgy elég nehezen hasonlítható össze, mert pl. 120-ért (monitor nélkül) már venni olyan gépet, ami elég jól viszi a játékokat, de az már grafikailag jobb is, 120 alatt meg akad vagy szarabb a grafika.

2012. ápr. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy kicsit félreolvastam a kérdést, most itt a válasz:


1) 6 és 7 éve vannak piacon.

2) a gyártóknak (Sony és MS) a játékeladásokból folyik be a pénz, így minél olcsóbban árulják magát a hardvert, hogy aztán később megtérüljön.

4-5 évig a Sony-nak és az MS-nek nem érte meg a konzolok gyártása, mert veszteséggel árulták őket.

Azóta viszont már csak a profit jön nekik.


Kb ennyi

2012. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Xbox nevébe mondom: Ha az a játék van PC-re biztos lehetsz benne hogy xboxon jobb a grafikája. Ha egy játék van PC-re meg xboxra is akkor xboxra csinálják meg először onnan PC-re.


PS3 nevében: Amilyen játékok vannak PS3-ra olyat te biztos nem találsz PC-re. Rengeteg az exkluzív játék rá.


És ezek még csak a játékok. Már ebbe is előnyük van. (ha meg drága háték flasheltesd és töltsd le rá de akkor nem lesz live se psnetwork vagy milye van a ps3-nak :D)

2012. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért túlzás, hogy boxon jobb a grafika, mint PC-n.

Pl. BF3-mat sem tudom, hogy min csinálták, de PC-n nagyon atom.

Illetve hiába csak szar portot kap a PC az esetek 90%-ában, ott van élsimítás meg minden, ami konzolon nincs, és azért az nem rossz cucc.

De ha valaki grafikab.zi az amúgy sem élvezi szerintem a játékot (jó nem mondom, hogy nem örülnék ha hihetetlen szép grafika alap lenne egy játékban, de az általában a tartalom és élmény kárára megy).

2012. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!