Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tanki online-on játszok és...

Tanki online-on játszok és ingyen szeretnék crystal-t gyűjteni. Regisztráltam Zeevex-re és ingyen szeretnék Tokeneket gyűjteni, de nem ad be egy offer-t sem. Hogyan tudnék (ha nem ezzel a módszerrel) és ingyen gyűjteni? (ˇ)

Figyelt kérdés

Ezt írja: "We're sorry, there are no options available to earn Zeevex Tokens right now. We have new options available every few days so please check back tomorrow."

Már egy hete nézem de nem ad be semmit.



2012. ápr. 29. 10:07
 1/2 Dano2fly válasza:
70%
Hű... Nehéz kérdés! Már sok módszert néztem, de nem működtek :( De most hogy valami f*sz fej kitalálta a survey-ket! Találtam egy jól felszerelt, működő képes progit, ami valósnak tűnik, csak SURVEYs! Am ha segítenél vhogy biztos összehoznánk, hogy leszedjük (csak a pw kell...)! A Zeevex meg nem foglalkozik Tanki Online-al :( Ha érdekel a progi írj, és priviben beszélünk tovább! Még nézelődöm, de szólok, ha látok vmit!
2013. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mort9 válasza:
20%
Nekem is kéne
2014. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!