Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi baj lehet a The Sims 3-mal...

Mi baj lehet a The Sims 3-mal mikor indítom? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Nos az van, hogy letöltöttem a The Simset, majd indítottam volna és kérte a regisztrációs kódot. Beírtam egyet, el is fogadta, de aztán kidobott egy ilyen ablakot: "Fontos üzenet! A termék licencében meghatározott limit betelt. További segítséget a [link] oldalon az EA Terméktámogatásától kaphatsz." Próbáltam már crackelni, de nem sikerült. Több kérdésnél láttam már olyat, h talán az EA Download Manager a baj, de azt is leinstalláltam, és mégsem enged játszani. Mindig ugyanaz az ablak ugrik fel, ugyanazzal a szöveggel. Segítsetek kérlek szépen.

2012. ápr. 29. 13:43
 1/3 A kérdező kommentje:
rájöttem. a regisztrációs kódot előttem már többen is használták, nálam ezért nem működik -a játékor a netről töltöttem, a kód is onnan van-. de ha találtam más regisztrációs kódot, azt hogyan írhatnám be újra?
2012. ápr. 29. 13:58
 2/3 anonim válasza:

ezen az oldalon keresd meg a "Hogy telepítsem és patcheljem a letöltött játékot?" bejegyzést (úgy középtájon van)

a bejegyzés végén ott van egy NRaas_NoCD letöltő link meg a leírása. nekem így működött, de mondjuk nálam nem kért semmi regisztrációs kódot.. telepítésnél sztem ne jelöld be a regisztrációt (úgy emlékszem, hogy van ilyen; ne pipáld ki a kis kockát mellette)

remélem sikerül:)

2012. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ne haragudj de én semmi ehhez hasonló kérdést, sem bejegyzést nem találok ezen az oldalon. esetleg egy linket tudnál mutatni? köszi előre is :)
2012. ápr. 29. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!