Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Naruto: Ultimate Ninja...

A Naruto: Ultimate Ninja Storm 2 PS3 az a Shippudenes változat ugye?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a Naruto: Ultimate Ninja Storm 2 ott már a Naruto Shippudenként vannak benne a szereplők? PS3-ra szeretném csak nekem nem a shippuden kéne hnem a másik (a sima). Akkor az a Naruto: Ultimate Ninja Storm . Igaz? mert a Naruto: Ultimate Ninja Storm 2 PS3 az már a shippudenes változat. Jól mondom? xd

2012. ápr. 29. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:

hát nekem a naruto shippuuden ultimate ninja 5 van meg, ps2-re, s az feldolgozza az első shippuuden résztől a sasuke első találkozásáig, de a ninja 2 nem tudom :S nekem a

Naruto ultimate ninja 3 van meg, ps2-re, ott pedig naruto gyerekkorát, sasuke harcáig, ahol elmegy a végzett völgyében, így nem tudom hogy a kettő mit dolgozz fel

2012. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azért köszi :))

csak mert az egy kéne és félek h a 2 az a shipudentől kezdi.. :ss

2012. ápr. 29. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
storm generations benne vannak a sima karik meg a shippusok is :)
2012. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké. köszi ^^
2012. ápr. 30. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:
A Storm 2 az shippuden, a generations-ban benne van szinte az összes kari, de valami nagyon szar a story módja és csak online-ozni jó. Szerintem a legjobb a Storm2. Ha meg aránylag single player is érdekel és nem shippunden akk a sima storm a jó.
2012. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ohh. :)) köszönöm a segítségeket! ^^
2012. máj. 8. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!