Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Nautilus...

League of Legends: Nautilus vagy Leona?

Figyelt kérdés
Nemtom melyiket vegyem meg hamarabb. Jó tankot akarok, ahogy látom Leona egy kicsit useless-ebb, de most a Varus patchnél kap egy kis buffot (magic resistet). Szerintetek melyik éri meg jobban?

2012. ápr. 29. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem nautilus-t kar volt kitalalni...

haverom leona-val meg egesz jol tud apritani

2012. ápr. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fodibali válasza:

Nautilus:Pro:Nagyon jó jungler és sololaner is,a legtöbb CC-vel rendelkező karakter a játékban,High Elo-n észrevették.Con:Clear time nem olyan gyors,a karakter meg nagyon lassú ahhoz képest hogy melee(300)

Leona:Botra viszik ranged ad-val(pl:Vayne), jó sok cc van nála is,nagyon jó ulti,passzívot szeretik a carryk,Q low cd stun, W-vel ingyen resist(és nem is kevés).Con:Late game-e kicsit gyenge,ha nincs elég assist nem fog tudni tankolni.


Attól függ mit szeretsz jobban:Jungle-özni(esetleg sololane) vagy Supportozni?

2012. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezek 3v3-ra is érvényesek? mert ott akarok menni boton suppozni
2012. máj. 2. 16:49
 4/8 fodibali válasza:

Hát ha aktívan 3v3-mazol,Nau egyértelműen sololane-re felel meg,míg Leona ott mind a kettőre.

Így nekem Leonára esne a választásom :)

2012. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nautilus egy szar, én véletlenül sem venném meg. leona is fostos szerintem, bár vele még nem játszottam.
2012. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki leszarozza nautilust... az egy idióta...

Az egyik legjobb jungle. Sokszor elviszik itt High ELO-n is. Én is sokszor elviszem.

Jó cc-s. Ha megvan az ulti... easy a gank...

Teamfightban... instant ulti a carryre... és vége is, ha a csapat focusálja.

2012. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leona pedig blitzcrank után (vagy előtt) a legjobb support... ha egyszer rádcsúszik... kapsz a 3 stunnjábáól egy 2t... és vége... nem mengekülsz... és nem is kicsit tankos.
2012. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LoLAdam válasza:
Aki azt mondja h Nautilus szar az vagy nem játszott vele...vagy nem az ő stílusa. Nautilus ritkán található stílus kell mert nekem egyik kedvencem. Leona tankos supp de ő is jó. Én Nautilust mondok
2014. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!