Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty :MW1-hez van...

Call of Duty :MW1-hez van valami mod ami kicsit feldobja a grafikát?

Figyelt kérdés
cod,grafika,mod

2012. ápr. 29. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Van, úgy hívják MW3.

A grafikán kívül garantáltan nem változik semmi más... :D

2012. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1#: Az MW2 és MW3 közt sincs különbség grafikán kívül? Mert jelenleg megvan az MW2 és gondolkozom rajta, hogy megvegyem az MW3 -at. Ja és, hogy a Battlefield fanoknak se legyen hiányérzete megvan a Battlefield 3 :) és nagyon király :D
2012. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem meg ne vedd az mw3-at mert szinte semmi ujítás. a mappokban is már alug van fantázia... de ha mindenképpen kiakarod próbÁlni meg hentelgetni akarsz akkor tölcsd le aviara.ro oldalról. nemcsak singleba hanem multiba is tud játszani!!!! és nem kell semmi bonyolultat csinálni.ott lesz a readme-ben a telepitési útmutató
2012. ápr. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. az mw3 szerintem rondább, mint az 1. 2. Még mindig nem kaptam választ :D. 3. és tényleg ne vedd meg, mert valami nagyon szar xD, legalábbis a 2 meg az 1 mérföldekkel jobb
2012. ápr. 30. 19:32
 5/9 A kérdező kommentje:
és 4. elbasztam, mert a leírásban vannak a kulcsszavak :)am meg megvan mind a 3 MW :D és a BF1,2,3
2012. ápr. 30. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:

a nagyon szar szerinted az MW3 akkor miért vetted meg? -.-

ilyenkor érdemes letölteni egy játékot,kipróbálni a single-t és aztán megvenni ha jó...

az MW3 meg nem sokkal de valamivel szebb mint a CoD 4. ha nem látod a különbséget akkor vagy nem állítottad át a grafikát jóra MW3-ba vagy a monitorod rossz,vagy nemtom. de azt tény hogy MW2 és MW3 grafikában ugyanaz

2012. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na akkor... Azért vettem meg, mert nem vagyok egy "kalóz". Másodszor, hogy ha észrevetted volna, a CoD 4 -ben több grafikai beállítás lehetséges, tehát a nagyon szar FullHD-s monitoromon jobban néz ki, mint az MW3 full grafikán.
2012. máj. 1. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasgatom a kommenteket ti PC felhasználó vagytok, én PS3 azaz kalózkodás kilőve (am de kalózkodok). Ha letöltök max a PlayStation Store- ról :).
2012. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 molniimike válasza:
Nekem nincs problémám egyik cod-dal se, bár még a black ops-ok kimaradtak a játszottak sorából. Mindenesetre a Cod Mw3-ban jó érzés volt Makarovot megfolytani. Azért megérte karácsonyig várni ;)... Ha meg problémátok van vele, ne vegyétek meg. Az igazi CoD-os bármelyik részt tudja élvezni :D COD GHOSTS mellet is pipa van a végigjátszásoknál...
2014. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!