Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft-ba hogyan lehet...

Minecraft-ba hogyan lehet (kiszámolni hogy hol találok gyémántot) vagy hol találok? Jpé éehet legkönnyebben? Előre .

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Jpé éehet?
2012. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kiszámolni nem tudod, viszont ha leásol bedrockig majd felmész 4-3 kockát és elkezdesz abban a magasságban áskálódni akk ott találhatsz. másik ahol viszont nagyon nagyvalószínűséggel találsz az a lávatavak. ha találsz láva tavat nézz szét alaposan körülötte mert több mint valószínű h van. jah és sok nyersanyagot még szakadékokban találsz, nem feltétlen gyémántot, de annak is van esélye. szakadékokban viszont sok azarany és a vas.
2012. máj. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. máj. 7. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg rengeteg vas van a járatokban, én vagy 4szer szedtem 20-20 vasat, és midannyiszor lávába estem xD
2012. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyémántot a bedrocktól számítva 16 blokkig találsz, minél közelebb a 16-os szinthez, annál nagyobb eséllyel. Ajánlom, hogy ha érdekel, nézz a Youtube-on gyémántbányászásról szóló videókat, amiben bemutatják, hogy egymástól 2 blokknyira kell barlangokat ásni, így minden blokkot (ugyan csak az egyik oldaláról), de látod.

Remélem segíthettem.

2012. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A koordináta rendszerben nézd meg... Y=14,64-en a legnagyobb elvileg a gyémántsűrüség... én ezen a szintem 30-40 gyémántot is összeszedtem kb fél óra alatt... F3 -al tudod bekapcsolni!! :)
2012. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A gyémánt is randomra szóródik el, mint minden más, így lehetetlen kiszámolni, hacsak nem ismered a pontos algoritmust, de szerintem tovább tartani visszafejteni, mint végigásni a fél pályát.


Legegyszerűbb: ássál. sokat :)

2012. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!