Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lett ilyen alacsony az fps?

Miért lett ilyen alacsony az fps?

Figyelt kérdés

Kb fél éve játszottam utóljára a WoW-val akkor 60 fps mindig megvolt, most belépek és 15. miért lehet ez?


A gépem : Gigabyte GA770 alaplap, AMD Athlon II X4 600E proci, 4GB RAM, Geforce GT240 videokártya (1 GB)


A rendszer (Win7 Ultimate x64)kb egy éve nem volt újratelepítve, karbantartást végzek minden héten.


mi lehet a gond?


2012. ápr. 30. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

probáld újra tenni a rendszert meg frisittenia drivert , az a kártya nem 1 atomerőmű , nekem vsync mellett ami stabilan tartja az fps -t van 75ön, 25raideken leesik 50re is , de nekem jóvan erősebb a kártyám .

Ha eredetis vagy , ajánlom szedd le a 64bites klienst a wowhoz mert javítja az fps-t , amúgy mien beállításon játszol ?

Esetleg probáld meg a wowot újra tenni , egyébként kb ugyanez a gondja sok emberenek most , csak a betán a mist of pandaria betáján , zabálja az fps-t valamiért .

Ha nemjön össze írj megprobálok máshogy segítteni.

2012. máj. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!