Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Harry Potter és a Főnix...

A Harry Potter és a Főnix Rendje X-box 360 játékban hol vannak a festmények?

Figyelt kérdés
11-et már megtaláltam, és meg is fejtettem a jelszavukat, de a 12.-el nem boldogulok. Arról beszélek ami az alagsorban van, és egy rajzolt nőt ábrázol, csak az a baj, hogy alszik. A portrék egyik fele mindig alszik, és a másik helyen lévő felét kell megkeresni. Na én ezt a részt nem találom, csak azt amelyik alszik. Valaki segítsen!

2012. máj. 1. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nincs meg sajna a játék de esetleg YouTube-on írd be hogy Harry Potter and the Order of the Phoenix Xbox 360 Walkthrough és ha megtalálod azt a vidit ami ezt a pályát mutatja be akkor csináld azt ami a videóban van
2012. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem pc-n van meg és az alagsori portré asszem a hetedik emeletre vezet.
2012. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, és az alagsori folyosóban van. Most az a problémám, hogy a porté csak Mardekárosoknak árulja el a jelszavát. De én Harry-vel vagyok, ezért nekem nem mondják meg. Arra jutottam, hogy egy beszélő portrétól kéne megkérdezni. Nem tud valaki egy Mardekáros portréról?
2012. jún. 23. 18:44
 4/4 anonim válasza:
Menj a Griffendél hálókörletébe, vedd fel a láthatatlanná tévő köpenyt, menj vissza és halhatod amikor egy mardekáros mondja, és tudod.
2013. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!