Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Figyu skacok! Fontos! Az...

Figyu skacok! Fontos! Az mondja aki tényleg tudja! Szóval: van ez a hu-minecraft. Miben jó, miben rossz? Fel lehet vele menni eredeti szerókra? Például You Are Minecraft, Huncraft, stb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 21:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kéne a válasz
2012. máj. 4. 21:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak törtszerverre lehet fölmenni vele.
2012. máj. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Megy a zöld.
2012. máj. 5. 09:54
 4/6 Mathe válasza:
A hu-minecraft (Magyar Minecraft) azért jó mert lehet benne skined de csak azok látják akik Magyar Minecraftal játszanak. Hátránya még, hogy pár mod nem megy vele és nem lehet hd textura packod. A modos hibát, lehet hogy már kijavították. És nem lehet vele felmenni eredeti szerverekre.
2012. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor egy rakat csigasz....r. Most jöttem rá mennyire megéri megvenni az igazit. Ebbe meg gumifa, réz, ón meg mmm...ilyen zöld miez xD van belemodolva. WTF?! Meg 100000 új craft recept. Pfff... Am köszi, zöld pacsi, nyugi megmostam a kezem, alapból zöld xD
2012. máj. 6. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült megpatchelni, de haverjaimnak nem sikerült, nekik én küldtem a jarokat. Majd feltöltöm
2012. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!